Remont koryt odwadniających w budynku Pawilonu Czterech Kopuł, przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu

MUZEUM NARODOWE WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00378952
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00378952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-18 12:46
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-433fd742-7bb4-4fb7-a926-aaaf77b8e0a2
Identyfikator
8971900176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty w zakresie naprawy betonuRoboty przy wznoszeniu rusztowańSpecjalne roboty budowlane inne niż dachowe

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ SZYMCZAKWrocław, PL · lot 0
401 978,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00378952 z dnia 2025-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont koryt odwadniających w budynku Pawilonu Czterech Kopuł,
przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM NARODOWE WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520813545

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Powstańców Warszawy 5

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-153

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mnwr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.mnwr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mnwr.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont koryt odwadniających w budynku Pawilonu Czterech Kopuł,
przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-433fd742-7bb4-4fb7-a926-aaaf77b8e0a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00673445/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont koryt odwadniających w budynku Pawilonu Czterech Kopuł przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290535

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/271/6/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 328657,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont koryt odwadniających Pawilonu Czterech Kopuł, przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu, obiektu wpisanego do rejestru zabytków pod nr 343/Wm wpisem z dnia 15.04.1977 r. i leżącego na obszarze pisanym na Listę Dziedzictwa Światowego UNESCO w 2006 r.
2. Budynek Pawilonu Czterech Kopuł pełni funkcję muzealną - jest Oddziałem Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Obiekt zakwalifikowano jako budynek użyteczności publicznej.
3. Betonowe koryta odwadniające o powierzchni całkowitej 424 m2 biegną wokół budynku, zgodnie z rysunkiem „Lokalizacja koryt odwadniających”, będącym integralnym elementem Programu robót budowlanych renowacji koryt odwadniających opracowanym przez mgr inż. arch. Joannę Kościuk, Program robót budowlanych renowacji koryt odwadniających mgr inż. arch. Joanny Kościuk, stanowi Opis przedmiotu zamówienia.
4. Wszelkie roboty należy wykonać zgodnie z Programem robót budowlanych renowacji koryt odwadniających opracowanym przez arch. Joannę Kościuk, oraz pozwoleniem konserwatorskim - Decyzja nr 172/2025 z dnia 17.01.2025r., ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tj. Dz.U. 2025 poz. 418) – SWZ, sztuką budowlaną i wszelkimi niezbędnymi przepisami, obowiązującymi normami oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 401978,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 401978,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 401978,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dach Cynk Bartłomiej Szymczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942733310

7.3.3) Ulica: Karola Adamieckiego 3

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-435

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 401978,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-11 do 2026-06-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane