wykonanie remontu mieszkań w zasobach Miasta Gliwice
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00471509
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00471509/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 14:51
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4824004f-9c31-41b0-a245-1828b9ad12a2
- Identyfikator
- 6312243307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471509 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie remontu mieszkań w zasobach Miasta Gliwice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartlomiej.jurkiewicz@zbmgliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4824004f-9c31-41b0-a245-1828b9ad12a21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie remontu mieszkań w zasobach Miasta Gliwice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4824004f-9c31-41b0-a245-1828b9ad12a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471509
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 091/PA/2024/ZBM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 993540,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z numeracją SWZ:Wykonanie remontu mieszkań w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 15/2, ul. Słowackiego 35/11, ul. Hutniczej 7b/8, ul. Rybnickiej 18/3, ul. Daszyńskiego 13/4.
5. Zakres prac obejmuje w szczególności (w zależności od lokalu):
2.1. Wykonanie tynków
2.2. Wymianę podłóg
2.3. Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
2.4. Remont posadzek
2.5. Prace w zakresie instalacji elektrycznej w tym niskoprądowej
2.6. Remont instalacji wod-kan, C.O., gazowej
2.7. Inne drobne prace ogólnobudowlane, w tym rozbiórkowe
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót (dla każdego lokalu oddzielnie), które stanowią integralną część niniejszej SWZ.
8. UWAGA: Wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do realizacji każdego z zadań częściowych, tj. opinia kominiarska (dotyczy wszystkich lokali), uzyskanie pozwolenia na budowę związanego ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie gazowe (lokale przy ul. Kunickiego 16/6, ul. Hutniczej 7b/8), wykonanie projektu dobudowy łazienki (ul. Paulińska 11/2) i inne pozyskuje na własny koszt i własnym staraniem Wykonawca. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w wycenie.
9. Przy wymianie stolarki okiennej należy zastosować okna o współczynniku Uw=0,9 W/(m2K).
10. Składając ofertę Wykonawca deklaruje udzielenie 5 lat gwarancji i rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu zamówienia.
11. Uwaga: zastosowane materiały muszą spełniać aktualne wymogi warunków technicznych dla budownictwa mieszkaniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 238986,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z numeracją SWZ:Wykonanie remontu mieszkań w Gliwicach przy ul. Kunickiego 16/6, Jana Pawła II 12/10, Pszczyńskiej 112A/32, Pszczyńskiej 49/5, Paulińskiej 11/2.
5. Zakres prac obejmuje w szczególności (w zależności od lokalu):
2.1. Wykonanie tynków
2.2. Wymianę podłóg
2.3. Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
2.4. Remont posadzek
2.5. Prace w zakresie instalacji elektrycznej w tym niskoprądowej
2.6. Remont instalacji wod-kan, C.O., gazowej
2.7. Inne drobne prace ogólnobudowlane, w tym rozbiórkowe
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót (dla każdego lokalu oddzielnie), które stanowią integralną część niniejszej SWZ.
8. UWAGA: Wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do realizacji każdego z zadań częściowych, tj. opinia kominiarska (dotyczy wszystkich lokali), uzyskanie pozwolenia na budowę związanego ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie gazowe (lokale przy ul. Kunickiego 16/6, ul. Hutniczej 7b/8), wykonanie projektu dobudowy łazienki (ul. Paulińska 11/2) i inne pozyskuje na własny koszt i własnym staraniem Wykonawca. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w wycenie.
9. Przy wymianie stolarki okiennej należy zastosować okna o współczynniku Uw=0,9 W/(m2K).
10. Składając ofertę Wykonawca deklaruje udzielenie 5 lat gwarancji i rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu zamówienia.
11. Uwaga: zastosowane materiały muszą spełniać aktualne wymogi warunków technicznych dla budownictwa mieszkaniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 285912,30 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z numeracją SWZ:Wykonanie remontu mieszkań w Gliwicach przy ul. Góry Chełmskiej 24/4, Góry Chełmskiej 20/5, Góry Chełmskiej 30/2, Góry Chełmskiej 32/8, Góry Chełmskiej 38/5.
5. Zakres prac obejmuje w szczególności (w zależności od lokalu):
2.1. Wykonanie tynków
2.2. Wymianę podłóg
2.3. Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
2.4. Remont posadzek
2.5. Prace w zakresie instalacji elektrycznej w tym niskoprądowej
2.6. Remont instalacji wod-kan, C.O., gazowej
2.7. Inne drobne prace ogólnobudowlane, w tym rozbiórkowe
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót (dla każdego lokalu oddzielnie), które stanowią integralną część niniejszej SWZ.
8. UWAGA: Wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do realizacji każdego z zadań częściowych, tj. opinia kominiarska (dotyczy wszystkich lokali), uzyskanie pozwolenia na budowę związanego ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie gazowe (lokale przy ul. Kunickiego 16/6, ul. Hutniczej 7b/8), wykonanie projektu dobudowy łazienki (ul. Paulińska 11/2) i inne pozyskuje na własny koszt i własnym staraniem Wykonawca. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w wycenie.
9. Przy wymianie stolarki okiennej należy zastosować okna o współczynniku Uw=0,9 W/(m2K).
10. Składając ofertę Wykonawca deklaruje udzielenie 5 lat gwarancji i rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu zamówienia.
11. Uwaga: zastosowane materiały muszą spełniać aktualne wymogi warunków technicznych dla budownictwa mieszkaniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 249780,43 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z numeracją SWZ:Wykonanie remontu mieszkań w Gliwicach przy ul. Odrowążów 30/5, Kozielskiej 27b/5, Drzymały 24/2, Daszyńskiego 171/8.
5. Zakres prac obejmuje w szczególności (w zależności od lokalu):
2.1. Wykonanie tynków
2.2. Wymianę podłóg
2.3. Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
2.4. Remont posadzek
2.5. Prace w zakresie instalacji elektrycznej w tym niskoprądowej
2.6. Remont instalacji wod-kan, C.O., gazowej
2.7. Inne drobne prace ogólnobudowlane, w tym rozbiórkowe
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót (dla każdego lokalu oddzielnie), które stanowią integralną część niniejszej SWZ.
8. UWAGA: Wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do realizacji każdego z zadań częściowych, tj. opinia kominiarska (dotyczy wszystkich lokali), uzyskanie pozwolenia na budowę związanego ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie gazowe (lokale przy ul. Kunickiego 16/6, ul. Hutniczej 7b/8), wykonanie projektu dobudowy łazienki (ul. Paulińska 11/2) i inne pozyskuje na własny koszt i własnym staraniem Wykonawca. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w wycenie.
9. Przy wymianie stolarki okiennej należy zastosować okna o współczynniku Uw=0,9 W/(m2K).
10. Składając ofertę Wykonawca deklaruje udzielenie 5 lat gwarancji i rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu zamówienia.
11. Uwaga: zastosowane materiały muszą spełniać aktualne wymogi warunków technicznych dla budownictwa mieszkaniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 218860,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie zostało unieważnione na podstawie Art.255 ust.1 PZP z uwagi na brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie zostało unieważnione na podstawie Art.255 ust.1 PZP z uwagi na brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie zostało unieważnione na podstawie Art.255 ust.1 PZP z uwagi na brak ofert
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie Art.255 ust.3 PZP z uwagi na fakt, iż cena jedynej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie podjął decyzji o zwiększeniu kwoty przeznaczonej do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 363557,48 PLN
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |