Prace malarskie na poziomie A i 0 TAURON Areny Kraków

Arena Kraków S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00379744
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00379744/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-18 20:37
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-034fb757-c86a-42a8-ba70-a6a5e66d1caf
Identyfikator
6761703853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ ŁĄCKILimanowa, PL · lot 0
85 854 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00379744 z dnia 2025-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace malarskie na poziomie A i 0 TAURON Areny Kraków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Arena Kraków S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351143147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Lema 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 3491103

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@arenakrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arenakrakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://arenakrakow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace malarskie na poziomie A i 0 TAURON Areny Kraków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-034fb757-c86a-42a8-ba70-a6a5e66d1caf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00379744

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.261.2.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2830815,87 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 87525,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych polegających na malowaniu ścian w ciągach komunikacyjnych poziomu A oraz wykonaniu prac budowlanych w pomieszczeniach biurowych na poziomie 0 TAURON Areny Kraków obejmujących malowanie ścian do wysokości zabudowy sufitowej, zabudowę sufitu w sali konferencyjnej oraz na zabudowę w jednym z pokoi w przestrzeni nadsufitowej ścian gipsowych celem zapewnienia wyciszenia akustycznego całości pomieszczenia pokoju.
Szacunkowa powierzchnia ścian do pomalowania to 1257 m2.
Szacowana powierzchnia zabudowy sufitowej (rastrowej) to 14,7 m2.
Szacowana powierzchnia zabudowy regipsowo-kartonowej z wypełnieniem wełną to 32,5 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85854,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124950,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85854,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Łącki Usługi Ogólnobudowlane Izolator

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492020783

7.3.3) Ulica: ul. Zadziele 25

7.3.4) Miejscowość: Limanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85854,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: maksymalnie 30 dni od podpisania umowy, z zastrzeżeniem wyłączeń przewidzianych w § 2 ust. 2 umowy. W szczególności nie będą wliczane do biegu terminu dni, w których z uwagi na organizację wydarzeń lub prace związane z ich organizacją w TAURON Arenie Kraków prowadzenie robót było niemożliwe, przy czym minimalny ciągły okres dostępności wliczany do biegu terminu realizacji umowy to 5 dni (w przypadku przerw między wydarzeniami trwających krócej nie będą one wliczane do biegu terminu, chyba że Strony ustalą inaczej). W danym minimum 5-dniowym okresie dostępności Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania całości prac w danym miejscu. Planowane okresy dostępności wynikają z harmonogramu stanowiącego załącznik 2 do umowy, przy czym Zamawiający zastrzega, że jest to harmonogram wstępny, który będzie ulegał zmianom, o czym będzie informował na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach
umowy.
Wartość zamówienia wskazana w ogłoszeniu odnosi się tylko do robót objętych postępowaniem. Stanowi ono część zamówienia obejmującego roboty w TAURON Arenie Kraków o wartości przekraczającej 130 000 zł netto.
2025-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane