Legalizacja butli systemów gaszenia w Arsenale położonym przy ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu

MUZEUM MIEJSKIE WROCŁAWIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00380003
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00380003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-19 08:47
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03b4fd3e-d85b-48fe-91f6-4c00104e8371
Identyfikator
8971616535
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'CORMAX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
128 450,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00380003 z dnia 2025-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Legalizacja butli systemów gaszenia w Arsenale położonym przy ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM MIEJSKIE WROCŁAWIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932101691

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sukiennice 14/15

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-107

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia@prudenspdp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mmw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://prudenspdp.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Legalizacja butli systemów gaszenia w Arsenale położonym przy ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03b4fd3e-d85b-48fe-91f6-4c00104e8371

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00291679/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Legalizacja butli systemów gaszenia w Arsenale położonym przy ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291681

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usług i dostaw w celu uzyskania legalizacji SUG – Stałych Urządzeń Gaśniczych bazujących na środka gaśniczych CO2 dla 83 sztuk urządzeń.
2. Wykonanie przedmiotu zamówienia polega na :
1) legalizacja butli systemu gaszenia : systemu podstawowego – 83 sztuk zainstalowanych w Arsenale zlokalizowanym przy ul. Cieszyńskiego 9
2) wymiana wysokociśnieniowych węży przyłączeniowych między butlami, 170 szt.
3) wraz z uzupełnieniem czynnika oraz ponownym montażem zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
3. Celem wykonania zamówienia jest odnowienie decyzji, dopuszczającej zbiorniki ciśnieniowe (bu-tle) instalacji gaśniczych do eksploatacji (zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000 o Dozorze Technicznym – Dz. U. z 2024 r., poz. 1194 oraz z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 07.12.2012 r., w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu – Dz. U. z 2012 r. poz. 1468). Polegać będzie ono na wykonaniu specjalistycznego, okresowego przeglądu technicznego wszystkich butli systemu gaśniczego. W wyniku przeprowadzonych ba-dań i pozytywnego wyniku prób, butli instalacji gaśniczych uzyskają dopuszczenie przez UDT do eksploatacji na 10 lat.
4. Szczegółowy zakres obowiązków i zadań powierzonych Wykonawcy został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanych postanowie-niach umownych stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128450,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170701,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128450,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. Cormax Sp. z o.o..

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 882 000 38 69

7.3.3) Ulica: Turniejowa 18a/9

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-014

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

napełnienie butli/

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128450,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30
2025-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi