Wykonanie usługi druku Polskiego Słownika Biograficznego

Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00380329
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00380329/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-19 10:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-472bbf2c-4db9-4318-a1c9-05b80c70b244
Identyfikator
5250009134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązane

Wykonawcy

1 przyznane

AGENCJA WYDAWNICZA "ARGI" S.C. P.PACHOLEC, J.PROROK, R.BŁASZAKWrocław, PL · lot 0
28 392,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00380329 z dnia 2025-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi druku Polskiego Słownika Biograficznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Starego Miasta 31

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-272

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 831 02 61

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mmatusiak@ihpan.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ihpan.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-472bbf2c-4db9-4318-a1c9-05b80c70b244

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi druku Polskiego Słownika Biograficznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-472bbf2c-4db9-4318-a1c9-05b80c70b244

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380329

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115116/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 214/IH/TP/3/2025_Wykonanie usługi druku Polskiego Słownika Biograficznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00266107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 214/IH/TP/3/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 33500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Parametry ogólne:
1. (PSB, zeszyt 229) – 160 stron, format A4 (format netto – 198 mm x 294 mm), druk – offsetowy arkuszowy 1+1, nakład 1250 egz., broszura szyta nićmi. Materiały – środek: papier offsetowy, gramatura 80 g; okładka: 4+4 kolor wg wzoru, niepowlekany karton, gramatura 250 g, bez foliowania. Oprawa – broszura szyta nićmi
2. (Parametry opaski) – format netto – 506 mm x 70 mm, druk – offsetowy 4+0, nakład 1250 egz. Materiały – kreda błyszcząca, gramatura 150 g. Opaska bigowana w czterech miejscach (2x na grzbiecie oraz 2x na skrzydełkach). Konfekcjonowanie opaski (nałożenie opaski na każdy egzemplarz zeszytu 229)
3. (PSB, zeszyt 230) – 160 stron, format A4 (format netto – 198 mm x 294 mm), druk – offsetowy arkuszowy 1+1, nakład 1000 egz., broszura szyta nićmi. Materiały – środek: papier offsetowy, gramatura 80 g; okładka: 4+4 kolor wg wzoru, niepowlekany karton, gramatura 250 g, bez foliowania. Oprawa – broszura szyta nićmi
4. (PSB, zeszyt 231) – 160 stron, format A4 (format netto – 198 mm x 294 mm), druk – offsetowy arkuszowy 1+1, nakład 1000 egz., broszura szyta nićmi. Materiały – środek: papier offsetowy, gramatura 80 g; okładka: 4+4 kolor wg wzoru, niepowlekany karton, gramatura 250 g, bez foliowania. Oprawa – broszura szyta nićmi
5. (Parametry wkładki) – 4 strony, format A3 (składane na dwa, do formatu 198 mm x 294 mm). Format netto po złożeniu – 198 mm x 294 mm, papier offsetowy, gramatura 80 g, 1+1, nakład 1000 egz., wkładka niezszywana, bez okładki

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28392,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50774,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28392,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Wydawnicza „Argi” s.c. R. Błaszak, P. Pacholec, J. Prorok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990200190

7.3.3) Ulica: Żegiestowska 11

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-542

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28392,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2025-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi