BZP.271.65.2025 Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych świetlicy środowiskowej na osiedlu Helena przy ul. Starowiejskiej 2 w Nowym Sączu (...)

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00380838
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00380838/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-19 12:02
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7f03b08-0d3b-43ef-bdb1-6cdab5176811
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaPlatformy wejściowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00380838 z dnia 2025-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.65.2025 Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych świetlicy środowiskowej na osiedlu Helena przy ul. Starowiejskiej 2 w Nowym Sączu (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.65.2025 Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych świetlicy środowiskowej na osiedlu Helena przy ul. Starowiejskiej 2 w Nowym Sączu (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7f03b08-0d3b-43ef-bdb1-6cdab5176811

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380838

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana w ramach projektu pn. „Kompleksowe wsparcie usług społecznych w Sądeckim Obszarze Funkcjonalnym” - program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT. (https://fundusze.malopolska.pl/nabory/8503-dzialanie-633-wsparcie-uslug-spolecznych-w-regionie-zit-typ-b-c-d-e#toc-dokumenty ).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353449

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.65.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113952,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych świetlicy środowiskowej na osiedlu Helena przy ul. Starowiejskiej 2 w Nowym Sączu - realizacja w ramach projektu pn. „Kompleksowe wsparcie usług społecznych w Sądeckim Obszarze Funkcjonalnym” - program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

34951000-8 - Platformy wejściowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 14.08.2025 r. do godz.09:00 nie została złożona żadna oferta.
2025-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane