Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”

Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00382084
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00382084/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-20 08:32
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe64
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN OBŁAWSKIDrzewiany, PL · lot 0
149 530,24 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00382084 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Połczyńska

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe64

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382084

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038638/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników

1.1.11 Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lamp oświetleniowych w ramach KBO Dodatkowe Miejsca Postojowe na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311572

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.16.2025.DSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288606,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników”
Zadanie obejmuje modernizację dojść i dojazdów w otoczeniu budynku mieszkalnego przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie. Celem inwestycji jest remont istniejących utwardzeń i wprowadzeniu zmian w zagospodarowaniu terenu na działce budowlanej dla poprawy bezpieczeństwa użytkowników ruchu i polepszenia spływu wody opadowej.
W zakres robót wchodzą następujące prace:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty ziemne,
- roboty brukarskie,
- roboty konstrukcyjne.
Zakres realizacji zadania inwestycyjnego szczegółowo opisany został w dokumentacji technicznej „Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników” opracowany przez Pracownia Techniczna WuWu Krzysztof Kalociński, ul. Kalinowa 17, 75+667 Koszalin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 178678,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: „Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lampy oświetleniowej w ramach zadania KBO Dodatkowe Miejsca Postojowe na Osiedlu im T. Kotarbińskiego””
Zadanie obejmuje budowę parkingu dla samochodów osobowych przy ulicy Kotarbińskiego w Koszalinie. Zakres inwestycji obejmuje budowę miejsc postojowych, budowę chodnika oraz przestawienie lampy oświetleniowej.
W zakres robót wchodzą następujące prace:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty ziemne,
- roboty brukarskie,
- roboty konstrukcyjne,
- roboty elektryczne.
Zakres realizacji zadania inwestycyjnego szczegółowo opisany został w dokumentacji projektowej „Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lampy oświetleniowej” opracowanej przez DROMAG Magdalena Kwiatkowska, ul. Bałtycka 28, 76-039 Stare Bielice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 109927,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149530,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177611,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149530,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KopMar - marcin Obławski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367569477

7.3.3) Ulica: Drzewiany 7A

7.3.4) Miejscowość: Bobolice

7.3.5) Kod pocztowy: 76-020

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty elektryczne - oświetlenie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149530,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane