Dostawa drukarki 3D

INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00382210
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00382210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-20 09:09
Lokalizacja
Falenty, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41ef81a7-21bf-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5342437004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia drukujące i graficzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00382210 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa drukarki 3D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142173348

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Hrabska 3

1.5.2.) Miejscowość: Falenty

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 628 37 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@itp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.itp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// www.itp.edu.pl/bip/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut Naukowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Naukowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa drukarki 3D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41ef81a7-21bf-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach umowy zawartej z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach działania WSPÓŁPRACA: • Nr 00004.DDD.6509.00077.2019.02 – akronim TOP CEBULA, tytuł operacji: „Technika i technologia bezzagonowej produkcji cebuli systemem ścieżek technologicznych”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349149

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-53/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drukarki 3D

4.5.3.) Główny kod CPV: 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona oferta przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizacje zamówienia.
2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy