Budowa chodnika wraz z wyniesionym przejściem dla pieszych przy ul. Wiejskiej w Przasnyszu w formule „projektuj i wybuduj”.

MIASTO PRZASNYSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00382702
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00382702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-20 11:02
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-828f470b-d2ec-40bb-a82d-85457e6af647
Identyfikator
7611525385
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychInstalowanie urządzeń ochronnychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

KACPER WARTACZPrzasnysz, PL · lot 0
96 739,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00382702 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika wraz z wyniesionym przejściem dla pieszych przy ul. Wiejskiej w Przasnyszu w formule „projektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PRZASNYSZ

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: (029) 756 49 00; 756 49 35

1.5.8.) Numer faksu: (029) 756 49 39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpim@przasnysz.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.um.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-828f470b-d2ec-40bb-a82d-85457e6af647

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika wraz z wyniesionym przejściem dla pieszych przy ul. Wiejskiej w Przasnyszu w formule „projektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-828f470b-d2ec-40bb-a82d-85457e6af647

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063608/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa chodnika na ul. Wiejskiej w Przasnyszu

1.1.12 Wykonanie wyniesionych przejść dla pieszych w ul. Pukiańca oraz ul. Wiejskiej w Przasnyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293513

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „projektuj i buduj”,
na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego, inwestycji obejmującej
w szczególności opracowanie projektu budowlanego i wykonania – na podstawie tego projektu (po zatwierdzeniu przez stosowne organy) – robót budowlanych , zadania: „Budowa chodnika wraz z wyniesionym przejściem dla pieszych przy
ul. Wiejskiej w Przasnyszu w formule „projektuj i wybuduj”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące czynności formalno-prawne:
a) sporządzenie rozwiązań projektowych i uzyskanie akceptacji Zamawiającego;
b) sporządzenie dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia polegającego na budowie chodnika wraz z wyniesionym przejściem dla pieszych przy ul. Wiejskiej w Przasnyszu, w tym uzyskanie niezbędnych materiałów wyjściowych do projektowania ( mapa do celów projektowych, badania geotechniczne itp.) oraz wszelkich, wymaganych prawem opinii i uzgodnień dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę;
c) pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych w oparciu o wykonaną dokumentację projektową;
3. wykonanie robót budowlanych, których zakres będzie obejmował między innymi:
a) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne
b) roboty pomiarowe
c) powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna
d) usunięcie warstwy ziemi grubości śr. 15 cm z transportem na odkład
e) rozbiórka krawężnika betonowego wraz z ławą betonową z wywozem gruzu na odkład.
f) wykopy pod konstrukcję chodników
g) roboty w zakresie układania chodników
h) profilowanie i zagęszczenie dna koryta pod konstrukcję
i) roboty w zakresie wyniesionego przejścia dla pieszych
j) malowanie oznakowania poziomego
k) montaż oznakowania pionowego

4. Uzyskanie decyzji o dopuszczeniu do użytkowania inwestycji ( jeśli będzie wymagane);
5. wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej zarówno w wersji elektronicznej: pdf, doc. oraz papierowej z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy wraz z inwentaryzacją wykonanej instalacji.

UWAGA: Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96739,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151905,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96739,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEXT BRUK Kacper Wartacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611564729

7.3.3) Ulica: Dobrzankowo 86D

7.3.4) Miejscowość: Przasnysz

7.3.5) Kod pocztowy: 06-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

-sporządzenie rozwiązań projektowych i uzyskanie akceptacji Zamawiającego
-sporządzenie dokumentacji projektowej
- pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych w oparciu o wykonana dokumentacje projektową

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96739,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane