Dostawa ciepła na cele centralnego ogrzewania w sezonie grzewczym 2025/2026 i podgrzania ciepłej wody użytkowej w sposób ciągły w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00382783
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00382783/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-20 11:22
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8a446b6-42bc-40a8-b23d-27aa3b766590
Identyfikator
9121873281
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SPÓŁKA AKCYJNAOpole, PL · lot 0
440 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00382783 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciepła na cele centralnego ogrzewania w sezonie grzewczym 2025/2026 i podgrzania ciepłej wody użytkowej w sposób ciągły w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001181386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Młodych 1

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 3181210

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psp2jelcz_laskowice@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psp2jl.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ciepła na cele centralnego ogrzewania w sezonie grzewczym 2025/2026 i podgrzania ciepłej wody użytkowej w sposób ciągły w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8a446b6-42bc-40a8-b23d-27aa3b766590

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382783

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056021/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 DOSTAWA CIEPŁA NA CELE CENTRALNEGO OGRZEWANIA W SEZONIE GRZEWCZYM I PODGRZANIA CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ W SPOSÓB CIĄGŁY W BUDYNKU PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W JELCZU-LASKOWICACH

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282668

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art 305 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki jeżeli zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art 214 ust 1 pkt 1a, który brzmi: dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PSP2.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Umowa zawarta zostanie na okres od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r. Zamówiona moc cieplna na potrzeby centralnego ogrzewania wynosić będzie 0,500 MW, na

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542524950

7.3.3) Ulica: Harcerska

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-118

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-08-31
2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy