Dostawy gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli oraz zbiornika na ciekły tlen medyczny dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00382834
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00382834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-20 11:37
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d190fca-45af-421c-974d-de4a48df4962
Identyfikator
8281409238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

GazyGazy medyczneZbiorniki ciśnienioweUsługi instalowania zbiornikówGazy przemysłowePojemniki na gaz skroplony

Wykonawcy

2 przyznane

MESSER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 0
180 792 PLN
LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
135 041,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00382834 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli oraz zbiornika na ciekły tlen medyczny dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101075971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 16

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nzozpcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nzozpcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pcz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli oraz zbiornika na ciekły tlen medyczny dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d190fca-45af-421c-974d-de4a48df4962

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCZ/ZP/3330/5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 337746,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ciekły tlen medyczny kg 80 000;
2. Dzierżawa zbiornika tlenu ciekłego miesiąc 12;
3. Transport ciekłego tlenu kurs 30;
4. Transport, posadowienie, montaż i przyłączenie zbiornika do instalacji na okres dzierżawy oraz demontaż i odbiór po okresie dzierżawy szt. 1;

4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24111500-0 - Gazy medyczne

44615000-4 - Zbiorniki ciśnieniowe

51810000-3 - Usługi instalowania zbiorników

4.5.5.) Wartość części: 166900,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Tlen medyczny sprężony. Butla stalowa 6,4 m3 / 40 l szt. 100;
2. Tlen medyczny sprężony - 1,7 m3 Butla 8 l aluminiowa z zaworem zintegrowanym szt. 350;
3. Tlen medyczny - butla aluminiowa 3 l z zaworem zintegrowanym szt. 20;
4. Tlen medyczny - butla aluminiowa 2 l z zaworem zintegrowanym szt. 470;
5. Tlen medyczny - butla 10 l butle zamawiającego do napełnienia szt. 130;
6. Tlen medyczny - butla 2,7 l butle zamawiającego do napełnienia szt. 18;
7. Podtlenek azotu, butla 10 l / 7 kg szt. 60;
8. Podtlenek azotu, butla 7 kg butle zamawiającego do napełnienia szt. 40;

10. Dwutlenek węgla medyczny do laparoskopii - butla 7,5 kg szt. 60;
11. Dwutlenek węgla medyczny do zabiegów krioterapii miejscowej zewnętrznej - butla 7,5 kg szt. 140;
12. Argon techniczny 10 l szt. 6;
13. Powietrze syntetyczne 5.0 10 l szt. 4;
14. Dzierżawa butli na tlen medyczny określony w poz. 1 butlodnie 35040;
15. Dzierżawa butli na tlen medyczny określony w poz. 2 butlodnie 10950;
16. Dzierżawa butli na tlen medyczny określony w poz. 3 butlodnie 1460;
17. Dzierżawa butli na tlen medyczny określony w poz. 4 butlodnie 26280;
18. Dzierżawa butli na podtlenek azotu medyczny określony w poz. 7 butlodnie 4380;

20. Dzierżawa butli na argon określony w poz. 12 butlodnie 730;
21. Dzierżawa butli na dwutlenek węgla medyczny do laparoskopii i krioterapii określony w poz. 10 i 11 butlodnie 7 300;
22. Dzierżawa butli na powietrze określone w poz. 13 butlodnie 730;
23. Legalizacja butli do gazów medycznych szt. 10;
24. Transport butli medycznych kurs 80;
25. Transport butli technicznych kurs 4;

4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24111500-0 - Gazy medyczne

44615000-4 - Zbiorniki ciśnieniowe

24110000-8 - Gazy przemysłowe

44612000-3 - Pojemniki na gaz skroplony

4.5.5.) Wartość części: 170846,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180792,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180792,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180792,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Messer Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510109326

7.3.3) Ulica: Ul. Maciejkowicka 30

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-503

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180792,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135041,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139019,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135041,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770067397

7.3.3) Ulica: ul. prof. Michała Życzkowskiego 17

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-864

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135041,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy