Prowadzenie prac pielęgnacyjno-konserwatorskich przy fontannach na terenie Miasta Gdańska
GDAŃSKIE WODY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00383037
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00383037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-20 12:24
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21676df9-4403-49e8-b208-9a4805b7ff07
- Identyfikator
- 5830010823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi ochrony obiektów historycznych
Wykonawcy
2 przyznane
MAURYCY BRZUSKIEWICZGdańsk, PL · lot 0
265 680 PLNMAURYCY BRZUSKIEWICZGdańsk, PL · lot 1
295 200 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00383037 z dnia 2025-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie prac pielęgnacyjno-konserwatorskich przy fontannach na terenie Miasta Gdańska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKIE WODY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190275057
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaczeńce 31
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-614
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 323 34 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gdanskiewody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdanskiewody.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gdanskiewody.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prowadzenie prac pielęgnacyjno-konserwatorskich przy fontannach na terenie Miasta Gdańska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21676df9-4403-49e8-b208-9a4805b7ff07
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00383037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00320106
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-NB-09/2025/DS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 632546,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Części 1. zamówienia jest świadczenie usług w zakresie całorocznego stałego nadzoru, opieki i pielęgnacji jedenastu fontann na terenie Miasta Gdańska, utrzymanie ich należytego stanu wraz konserwacją rzeźb kamiennych, metalowych i elementów architektonicznych. Celem zamówienia jest zapewnienie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem fontann oraz ich czystego, zadbanego wyglądu.W ramach Części 1. zamówienia, wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania usług w zakresie całorocznego stałego nadzoru, opieki i pielęgnacji następujących fontann:
1) Fontanna u zbiegu ul. Szerokiej i Grobli II,
2) Fontanna Bremeńska na Placu Kobzdeja,
3) Fontanna na Placu Wybickiego,
4) Fontanna u zbiegu ul. Św. Trójcy i Okopowej,
5) Fontanna w parku przy ul. Grunwaldzka 122,
6) Fontanna Czterech Kwartałów przy ul. Grobla I,
7) Fontanna Park Oruński,
8) Fontanna Plac Gustkowicza,
9) Fontanna Plac Generała Maczka,
10) Fontanna Skwer Heweliusza ul. Rajska,
11) Fontanna Brzeźno.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.5.) Wartość części: 316273,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Części 2. zamówienia jest:1) świadczenie usług w zakresie całorocznego stałego nadzoru, opieki i pielęgnacji fontanny zabytkowej Neptuna na terenie Miasta Gdańska, utrzymanie jej należytego stanu wraz z konserwacją rzeźb kamiennych, metalowych i elementów architektonicznych. Celem zamówienia jest zapewnienie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem fontanny oraz jej czystego, zadbanego wyglądu;
2) Świadczenie usług w zakresie całorocznego stałego nadzoru, opieki i pielęgnacji fontanny u zbiegu ulic Grunwaldzka i Jaśkowa Dolina.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.5.) Wartość części: 389016,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265680,00 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265680,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBUD Maurycy Brzuskiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842483071
7.3.3) Ulica: Straganiarska 28/30
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-837
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBUD Maurycy Brzuskiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842483071
7.3.3) Ulica: Straganiarska 28/30
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-837
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |