Dokończenie rozbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku pensjonatu „Hubertus" w Białym Borze wraz z usunięciem wad

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00383209
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00383209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-20 12:56
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4248b411-86a4-4726-a72f-09472d9b2291
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychObiekty rekreacyjneRoboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00383209 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie rozbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku pensjonatu „Hubertus" w Białym Borze wraz z usunięciem wad

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platforma.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokończenie rozbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku pensjonatu „Hubertus" w Białym Borze wraz z usunięciem wad

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4248b411-86a4-4726-a72f-09472d9b2291

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00383209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108359/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Dokończenie rozbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku pensjonatu „Hubertus" w Białym Borze wraz z usunięciem wad

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286138

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KOS.WO.260.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.1. Dokończenie inwestycji obejmującej rozbudowę, przebudowę i termomodernizację budynku pensjonatu „Hubertus" w Białym Borze wraz z budową nowych miejsc postojowych i przebudową infrastruktury zewnętrznej przy ul. Dworcowej w Białym Borze, na terenie działek nr 4/1, 4/21 w obrębie 0007, adres: ul. Dworcowa 22, Biały Bór” realizowanego na podstawie ostatecznego pozwolenia na budowę nr 33/2023 z 4 maja 2023 r. wydanego w sprawie AB.6740.1.33.2023.AP przez Starostę Szczecineckiego wraz z usunięciem wad robót już zrealizowanych.
3.2.2. Dokończenie budowy wynika z odstąpienia od umowy na roboty budowlane z dotychczasowym wykonawcą, z winy wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane