I Liceum Ogólnokształcące w Turku-poprawa efektywności energetycznej

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00383278
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00383278/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-20 13:08
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-607b0de1-050f-408c-8e94-b6a658e437ed
Identyfikator
6681257185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie nawierzchniRoboty w zakresie stolarki budowlanejIzolacja cieplnaRoboty przy wznoszeniu rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

MISZ-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRuszków Pierwszy, PL · lot 0
3 276 277,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00383278 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
I Liceum Ogólnokształcące w Turku-poprawa efektywności energetycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311596147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63-278-46-95

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@liceum.turek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://liceum.bip.powiat.turek.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-607b0de1-050f-408c-8e94-b6a658e437ed

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

I Liceum Ogólnokształcące w Turku-poprawa efektywności energetycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607b0de1-050f-408c-8e94-b6a658e437ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00383278

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00242924/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 I Liceum Ogólnokształcące w Turku - poprawa efektywności energetycznej (głęboka termomodernizacja).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Konkurs Nr FEWP.10.06-IZ.00-003/24 dla Działania 10.6 Przybliżenie Wielkopolski Wschodniej do osiągnięcia neutralności klimatycznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ILO.2183/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2696407,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje następujące prace:
1) termomodernizacja ścian, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie stropodachu:
a) termomodernizacja ścian piwnic,
b) termomodernizacja ścian powyżej piwnic,
c) prace remontowe elementów dachu,
d) rusztowanie do robót elewacyjnych,
e) docieplenie poddasza,
f) przebudowa instalacji odgromowej budynku,
g) prace powiązane
2) wymiana opraw oświetleniowych
a) oświetlenie podstawowe
b) pomiary,
3) branża sanitarna - wymiana węzła cieplnego.

Szczegóły dotyczące opisu i zakresu zamówienia określają ponadto:
- dokumentacja projektowa (załacznik nr 8 do SWZ) na którą składa się przedmiar robót, projekt budowalny, STWiORB,
- wzór umowy - załącznik nr 10 SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45432112-2 - Kładzenie nawierzchni

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3276277,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6885540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3276277,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MISZ-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520365302

7.3.3) Ulica: Ruszków Pierwszy

7.3.4) Miejscowość: Kościelec

7.3.5) Kod pocztowy: 62-604

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3276277,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane