Roboty budowlane wraz z dostawą wyposażenia medycznego i niemedycznego w formule „wybuduj i wyposaż” oraz pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00383701
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00383701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-20 14:31
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71651c77-899b-4945-8fe3-36afff1d2551
Identyfikator
8671881486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia przesyłoweRurociągiRurociągi przesyłowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty murarskie i muroweRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalacje mechaniczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie przegródInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie wykładzin elastycznychRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi instalowania specjalnych systemów przesyłowychUsługi przesyłu rurociągamiUrządzenia medyczneMeble medyczneMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMebleSprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweRolety szpitalneSprzęt gospodarstwa domowegoArtykuły łazienkowe i kuchenneRóżny sprzętUsługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi zarządzania budową

Wykonawcy

2 przyznane

SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
9 969 189,83 PLN
GRZEGORZ MOĆKOKajetanów, PL · lot 1
119 925 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00383701 z dnia 2025-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane wraz z dostawą wyposażenia medycznego i niemedycznego w formule „wybuduj i wyposaż” oraz pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000312573

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitaltbg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaltbg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane wraz z dostawą wyposażenia medycznego i niemedycznego w formule „wybuduj i wyposaż” oraz pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71651c77-899b-4945-8fe3-36afff1d2551

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00383701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034102/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Szpitala Woj. w Tarnobrzegu - utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej i miejsc pobytu dla pacjentów leczonych onkologicznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00146696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSz – II.4.291.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i dostawy w formule „wybuduj i wyposaż” – stanowiące Zadanie 1, w ramach zadania pn. „Modernizacja Szpitala Woj w Tarnobrzegu - utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej
i miejsc pobytu dla pacjentów leczonych onkologicznie” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – ósma edycja, ustanowionego uchwałą nr 84/2021 Rady Ministrów z 1 lipca 2021r. z późn.zm.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1, tj.: Roboty budowlane wraz z dostawą wyposażenia medycznego i niemedycznego:
1) Roboty budowlane (etap I), w tym wykonanie:
a) robót ogólnobudowlanych
b) instalacji sanitarnych (w tym piony instalacyjne budynku F2)
c) instalacji elektrycznych i teletechnicznych
d) instalacji gazów medycznych
e) instalacji poczty pneumatycznej
f) instalacji p. poż.
2) Dostawa wyposażenia medycznego i niemedycznego (etap II) w tym: dostawę, montaż, instalację oraz uruchomienie, przeprowadzenie prób i sprawdzeń, dostarczenie kart gwarancyjnych, dostarczenie paszportów technicznych, dostarczenie instrukcji obsługi oraz dokumentacji technicznej (serwisowej), uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń na użytkowanie urządzeń i sprzętu, serwis gwarancyjny na zasadach zgodnych z § 10 umowy stanowiącej zał. nr 12 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia określa: dla robót: Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, a w zakresie organizacji robót – wizja lokalna Wykonawcy, który uwzględni istniejący stan i związane z tym roboty koniecznych zabezpieczeń i prawidłowej technologii robót oraz transport materiałów, dla wyposażenia medycznego i niemedycznego: formularz asortymentowo - cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ (Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wszystkich pozycji w Załączniku nr 2 do SWZ).
4. Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31213000-2 - Urządzenia przesyłowe

44161000-6 - Rurociągi

44162200-5 - Rurociągi przesyłowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421141-4 - Instalowanie przegród

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

51511400-1 - Usługi instalowania specjalnych systemów przesyłowych

60300000-1 - Usługi przesyłu rurociągami

33100000-1 - Urządzenia medyczne

33192000-2 - Meble medyczne

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

39100000-3 - Meble

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39518100-7 - Rolety szpitalne

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne

39300000-5 - Różny sprzęt

4.5.5.) Wartość części: 8330499,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego – stanowiące Zadanie 2, w ramach zadania pn. „Modernizacja Szpitala Woj w Tarnobrzegu - utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej
i miejsc pobytu dla pacjentów leczonych onkologicznie” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – ósma edycja, ustanowionego uchwałą nr 84/2021 Rady Ministrów z 1 lipca 2021r. z późn.zm.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 2 zawiera Załącznik nr 13 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 12a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

4.5.5.) Wartość części: 174579,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9969189,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9969189,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13931969,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SB Complex Sp. z o.o. ul. Ks. J. Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151798997

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-026

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy będą realizować następujący zakres przedmiotu zamówienia:
Instalacje elektryczne i teletechniczne, Instalacje sanitarne

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9969189,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119925,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417966,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119925,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Grzegorz Moćko Kajetanów 125b; 26-050 Zagnańsk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 959-126-74-54

7.3.4) Miejscowość: Zagnańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 26-050

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy będą realizować następujący zakres przedmiotu zamówienia: zgodny z załącznikiem nr 8 – zobowiązanie do oddania do dyspozycji.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119925,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane