Dostawa energii elektrycznej na potrzeby siedziby Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

Powiat Przasnyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00471940
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00471940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-27 08:46
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e695dc5-351a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7611527332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ElektrycznośćEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

ELEKTRA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
186 285,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471940 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby siedziby Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przasnyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668812

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętego Stanisława Kostki 5

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-przasnysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-przasnysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-przasnyski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby siedziby Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e695dc5-351a-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039116/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa energii elektrycznej na potrzeby siedziby Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393558

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRP.272.3.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynku administracyjnego / biurowego usytuowanego przy ul. Św. Stanisława Kostki 5,
06-300 Przasnysz (z wyłączeniem nowej części budynku, tj. Centrum Aktywizacji Biznesu).
2. Dane obiektu:
1) punkt odbioru energii elektrycznej – ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz;
2) numer ewidencyjny punku odbioru: PL_ZEWD_1422000107_00;
3) numer licznika: 00001253;
4) grupa przyłączeniowa: V;
5) moc umowna: 40 kW;
6) grupa taryfowa: C11;
7) parametry układu pomiarowego: licznik energii czynnej C52;
8) planowane / szacowane roczne zużycie energii: 140 000 kWh; zużycie
w okresie 01.01.2025-31.12.2026r.: 280 000 kWh.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186285,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257611,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186285,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010379536

7.3.3) Ulica: Szamocka 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-748

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186285,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia: od dnia 01 stycznia 2025r. do dnia 31 grudnia 2026r.,
jednak nie wcześniej niż po skutecznym rozwiązaniu umowy, na podstawie której Zamawiający dotychczas kupował energię
elektryczną, oraz skutecznym przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy u OSD. Szczegółowe warunki dotyczące
okresu realizacji zamówienia opisano w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy