DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH (PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH) DO SOS-W W JASTROWIU ORAZ DOWÓZ UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO (SPRAWNEGO RUCHOWO DO OREW ZŁOTÓW

Gmina Miasto Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00384805
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00384805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-21 10:40
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2064faf-5558-4b2f-9d98-8d8d5cc1cb42
Identyfikator
7671669426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR TARNOWSKIOkonek, PL · lot 0
51 959,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00384805 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH (PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH) DO SOS-W W JASTROWIU ORAZ DOWÓZ UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO (SPRAWNEGO RUCHOWO DO OREW ZŁOTÓW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Złotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piasta 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 67 263 26 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zlotow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zlotow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH (PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH) DO SOS-W W JASTROWIU ORAZ DOWÓZ UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO (SPRAWNEGO RUCHOWO DO OREW ZŁOTÓW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2064faf-5558-4b2f-9d98-8d8d5cc1cb42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00384805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028521/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Dowóz uczniów niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich) do SOS-W w Jastrowiu oraz dowóz ucznia niepełnosprawnego (sprawnego ruchowo) do OREW Złotów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325731

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 49770,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe świadczone w dni nauki szkolnej w okresie od 01.09.2025 r. do 19.12.2025 r. polegające na dowożeniu do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jastrowiu ul. Wojska Polskiego 25 i odwiezieniu do domu wraz z zapewnieniem opieki, dzieci niepełnosprawnych – poruszających się na wózkach inwalidzkich (tj. 2 dzieci posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenia o niepełnosprawności max 3 dzieci), oraz na dowożeniu do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Złotowie ul. Chrobrego 2a i odwiezieniu do domu wraz z zapewnieniem opieki (tj. 1 dziecko posiadające orzeczenie o kształceniu specjalnym max. 2 dzieci). Opis przedmiotu zamówienia w SWZ i w zał.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51959,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53751,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51959,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Baltic Sea Trans Piotr Tarnowski w spadku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7670007309

7.3.3) Ulica: Wodna 30

7.3.4) Miejscowość: Okonek

7.3.5) Kod pocztowy: 64-965

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51959,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19
2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi