Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00385072
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00385072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-21 11:37
Lokalizacja
Wawrzeńczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b49f1025-8634-412f-a03f-7074f9dfeeb3
Identyfikator
6821642228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Serwery sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneGeneratorySerwery komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385072 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawrzeńczyce 57

1.5.2.) Miejscowość: Wawrzeńczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-125

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@igwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igwa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b49f1025-8634-412f-a03f-7074f9dfeeb3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b49f1025-8634-412f-a03f-7074f9dfeeb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045844/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352881

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot obejmuje kompleksowe rozwiązanie:
1) System zabezpieczeń danych - Backup środowiska wraz z oprogramowaniem i usługą składającą się z: projekt, wdrożenie, troubleshooting, wsparcie DR w przypadku konieczności odtwarzania środowiska po ataku oraz 1 szt. urządzenia Appliance;
2) System redundancji danych w chmurze wraz z wdrożeniem i wsparciem – Kopia danych do 4,8TB w chmurze
3) Zarządzalne urządzenia sieciowe wraz z wdrożeniem i wsparciem – 1 szt. UTM i 1 szt. switch;
4) Serwer fizyczny – 1 szt.;
5) Macierze dyskowe wraz z wdrożeniem i konfiguracją – 1 szt
6) Serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie bezpieczeństwa – 6 szt. licencji na serwerowy system operacyjny;
7) Zasilanie awaryjne – 1 szt. UPS 2,7 kW;
8) Ochrona stacji, serwerów i poczty z XDR jak Managed Service wraz z wdrożeniem i wsparciem– 40 szt. stacji;
9) Szkolenia specjalistyczne.
2. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła.
3. Dostarczone wyposażenie musi być objęte co najmniej 24 miesięczną gwarancją, chyba że w ofercie wskazano inny okres.
4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr. 1 do SWZ - OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

31120000-3 - Generatory

48822000-6 - Serwery komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa
kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu
najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy