Opracowanie dokumentacji projektowej uzbrojenia terenów inwestycyjnych w Sępólnie Krajeńskim

GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00472037
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00472037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-27 09:14
Lokalizacja
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c7bb804-dbe4-4ec6-8966-5b74f9a5e224
Identyfikator
5040013744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472037 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej uzbrojenia terenów inwestycyjnych w Sępólnie Krajeńskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350949

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 11

1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 389 42 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-sepolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gmina-sepolno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c7bb804-dbe4-4ec6-8966-5b74f9a5e224

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej uzbrojenia terenów inwestycyjnych w Sępólnie Krajeńskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7bb804-dbe4-4ec6-8966-5b74f9a5e224

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049330/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dokumentacja projektowa uzbrojenia terenów inwestycyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027, w ramach Priorytetu 5 Fundusze europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu, Działania 5.15 Tereny inwestycyjne OPPT

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450680

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej uzbrojenia terenów inwestycyjnych w Sępólnie Krajeńskim. W dokumentacji projektowej należy ująć wszystkie niezbędne branże m. in. drogową, sanitarną i elektryczną.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

I. Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 19 sierpnia 2024 r., do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego ziściła się przesłanka powodująca obligatoryjne unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określona w art. 255 ust. 1 ustawy Pzp.
II. Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, cyt.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty; (…)”.
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi