Upgrade licencji oprogramowania ESRI wraz z usługą asysty technicznej

Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00385358
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00385358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-21 12:36
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a58b0da-1e23-4424-b200-a50d804e05d3
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

"ESRI POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
396 062,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385358 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Upgrade licencji oprogramowania ESRI wraz z usługą asysty technicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 869 6283

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cui.bialystok.pl, cui@cui.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wdrażanie i utrzymywanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Upgrade licencji oprogramowania ESRI wraz z usługą asysty technicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a58b0da-1e23-4424-b200-a50d804e05d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035704/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Upgrade licencji oprogramowania ESRI wraz z usługą asysty technicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zapewnienie ciągłości prac nad planami zagospodarowania przestrzennego Miasta Białystok oraz ciągłości działania Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej, gisbialystok.pl.
Firma Esri Polska jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.232.12.2025.AA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322002,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Serwisu Oprogramowania ESRI (wsparcia licencji) na warunkach określonych w Umowie; w ramach Serwisu Oprogramowania ESRI Wykonawca dokona podniesienia (wymiany) licencji na Oprogramowanie,
2) zapewnienie przez Wykonawcę nabycia przez Zamawiającego uprawnień do 5 jednorocznych subskrypcji usługi ArcGIS Online 1000 kredytów każda;
3) świadczenie przez Wykonawcę 160 (sto sześćdziesiąt) godzin pakietu konsultacyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESRI Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5221022327

7.3.3) Ulica: Plac Konesera

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-736

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396062,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-06 do 2026-08-05
2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi