Termomodernizacja budynku świetlicy w Trzcinisku zarządzanej przez Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich

Gmina Cedry Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00385552
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00385552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-21 13:15
Lokalizacja
Cedry Wielkie, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7186c7de-c2b8-43cd-b64f-554686ddd72c
Identyfikator
5931910037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty budowlane związane ze stadionamiRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie podłógRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjących

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ JANUSZSkarszewy, PL · lot 0
699 982,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385552 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku świetlicy w Trzcinisku zarządzanej przez Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cedry Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: M. Płażyńskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Cedry Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-020

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@cedry-wielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cedry-wielkie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7186c7de-c2b8-43cd-b64f-554686ddd72c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku świetlicy w Trzcinisku zarządzanej przez Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7186c7de-c2b8-43cd-b64f-554686ddd72c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291056

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 422764,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku świetlicy w Trzcinisku oraz wykonanie wszystkich niezbędnych prac budowlanych umożliwianych dalsze użytkowanie zmodernizowanego budynku istniejącej Świetlicy sołeckiej, zlokalizowanej w miejscowości Trzcinisko, na dz. ewidencyjnej nr 30/7, obręb Trzcinisko [0012], Gmina Cedry Wielkie [220402_2]. Adres lokalizacji: Trzcinisko 21, 83-011 Trzcinisko w Gminie Cedry Wielkie zgodnie z dokumentacja budowlaną i zapisami niniejszego SWZ.
2. Inwestycja obejmuje wykonanie termomodernizacji budynku pełniącego w większej części funkcję świetlicy sołeckiej oraz w mniejszej części funkcje handlowe. Budynek został najprawdopodobniej wzniesiony po II wojnie światowej na planie prostokąta i pełnił funkcję świetlicy wiejskiej oraz zaplecza dla sklepu znajdującego w budynku na działce nr 30/6. Prawdopodobnie obiekt był co najmniej raz przebudowywany i rozbudowywany. W latach 80-tych XX w. przeprowadzono kapitalny remont budynku wymieniając konstrukcję stropodachu. Zmniejszono powierzchnię świetlicy poprzez wydzielenie pomieszczenia sklepowego oraz niezbędnego zaplecze.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w ust. IV SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699982,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1389900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699982,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skarbud Budownictwo Maciej Janusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363563874

7.3.3) Ulica: Wąska 2

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 699982,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane