Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych noszonych na ubraniu oraz kamizelek kamuflowanych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej
Ministerstwo Finansów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00385657
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00385657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-21 13:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcea5b4d-0cec-4abb-b894-4214a0afa7ff
- Identyfikator
- 5260250274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kamizelki kuloodporneLateks naturalny
Wykonawcy
1 przyznane
'LUBAWA' SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL · lot 1
51 832,98 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385657 z dnia 2025-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych noszonych na ubraniu oraz kamizelek kamuflowanych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Finansów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002217
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 12
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-916
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/finanse
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mf.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych noszonych na ubraniu oraz kamizelek kamuflowanych na potrzeby funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej Biura Inspekcji Wewnętrznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcea5b4d-0cec-4abb-b894-4214a0afa7ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00126571/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Kamizelki kuloodporne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284020
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: C/455/25/BIW/B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup kamizelek kulo- i odłamkoodpornych noszonych na ubraniu typu plate carrier wraz z ukompletowaniem w liczbie 50 szt.2. Szczegółowy opis wraz z warunkami zamówienia określony został w:
2.1. projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik C do SWZ;
2.2. opisie przedmiotu zamówienia (OPZ ), stanowiącym Załącznik D1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03116200-9 - Lateks naturalny
4.5.5.) Wartość części: 263565,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest zakup kamizelek kuloodpornych do głębokiego kamuflażu typu „podkoszulkowego” w liczbie 7 szt.2. Szczegółowy opis wraz z warunkami zamówienia określony został w:
2.1. projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik C do SWZ;
2.2. opisie przedmiotu zamówienia (OPZ ), stanowiącym Załącznik D2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03116200-9 - Lateks naturalny
4.5.5.) Wartość części: 46493,89 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że Wykonawca jako jedyny złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu, która podlega odrzuceniu, zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51832,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51832,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51832,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBAWA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7440004276
7.3.3) Ulica: ul. Staroprzygodzka nr 117
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51832,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2025-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |