Przebudowa placów zabaw na terenie Gminy Dzwola

Gmina Dzwola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00385662
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00385662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-21 13:35
Lokalizacja
Dzwola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b454e23b-63c6-49c4-b8de-eb766dd8cb96
Identyfikator
8621614932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychGry i zabawki, wyposażenie parków zabawRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

3 przyznane

RAFAŁ JAROSZZofianka Górna 77, PL · lot 0
269 985 PLN
RAFAŁ JAROSZZofianka Górna 77, PL · lot 1
269 370 PLN
RAFAŁ JAROSZZofianka Górna 77, PL · lot 2
269 739 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385662 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placów zabaw na terenie Gminy Dzwola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 168

1.5.2.) Miejscowość: Dzwola

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 158752215

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b454e23b-63c6-49c4-b8de-eb766dd8cb96

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa placów zabaw na terenie Gminy Dzwola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b454e23b-63c6-49c4-b8de-eb766dd8cb96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020489/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja i rozbudowa infrastrukturyedukacji przedszkolnej i szkolnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie – część nr 1, część nr 2, część nr 3, realizowane jest w ramach projektu pn. Modernizacja i rozbudowa infrastruktury edukacji przedszkolnej i szkolnej, FELU.07.05-IZ.00-0015/24, w ramach Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typ projektu 1, 2, 3, 4, 5, 6) programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309664

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 730579,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia w części nr 1 dotyczy przebudowy placu zabaw przy zespole Szkół w Dzwoli zlokalizowany w miejscowości Dzwola na działkach o nr ewid. 4165 oraz 4169/1 a w szczególności:

1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
2. ROBOTY ZIEMNE
3. OBRAMOWANIE
4. PODBUDOWA
5. NAWIERZCHNIE
6. URZĄDZENIA PLACU ZABAW
7. ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Zakres prac obejmuje:
• wykonanie pomiarów terenu,
• oczyszczenie terenu,
• korytowanie w wyznaczonej strefie placu zabaw,
• montaż obrzeży betonowych szarych i czerwonych, elastycznych gumowych czarnych i czerwonych,
• dostarczenie i montaż elementów zabawowych zgodnie z zarysem stref bezpieczeństwa,
• wykonanie nawierzchni z nawierzchni poliuretanowej,
• wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej z mikrofazą,
• dostarczenie i montaż ławek oraz koszy na odpady,
• wykonanie ogrodzenia wokół placu zabaw ok. wys. 1,23 m,
• zamontowanie furtki o wys. 1,23 m,
• inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.5.) Wartość części: 243600,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia w części nr 2 dotyczy przebudowy placu zabaw przy zespole Szkół w Kocudzy Pierwszej zlokalizowany w miejscowości Kocudza Pierwsza na działce o nr ewid. 1378 a w szczególności:

1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
2. ROBOTY ZIEMNE
3. OBRAMOWANIE
4. PODBUDOWA
5. NAWIERZCHNIE
6. URZĄDZENIA PLACU ZABAW
7. ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Zakres prac obejmuje:
• wykonanie pomiarów terenu,
• oczyszczenie terenu,
• korytowanie w wyznaczonej strefie placu zabaw,
• montaż obrzeży betonowych szarych i czerwonych
• dostarczenie i montaż elementów zabawowych zgodnie z zarysem stref bezpieczeństwa,
• wykonanie nawierzchni z nawierzchni poliuretanowej,
• wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej z mikrofazą,
• dostarczenie i montaż ławek oraz koszy na odpady,
• wykonanie ogrodzenia placu zabaw ok. wys. 1,23 m,
• zamontowanie furtki o wys. 1,23 m,
• inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 243312,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiot zamówienia w części nr 3 dotyczy zespole Szkół w Krzemieniu Pierwszym zlokalizowany w miejscowości Krzemień Pierwszy na działce o nr ewid. 1084/3 a w szczególności:

1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
2. ROBOTY ZIEMNE
3. OBRAMOWANIE
4. PODBUDOWA
5. NAWIERZCHNIE
6. URZĄDZENIA PLACU ZABAW
7. ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Zakres prac obejmuje:
• wykonanie pomiarów terenu,
• oczyszczenie terenu,
• korytowanie w wyznaczonej strefie placu zabaw,
• montaż obrzeży betonowych szarych i czerwonych
• dostarczenie i montaż elementów zabawowych zgodnie z zarysem stref bezpieczeństwa,
• wykonanie nawierzchni z nawierzchni poliuretanowej,
• wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej z mikrofazą,
• dostarczenie i montaż ławek oraz koszy na odpady,
• wykonanie ogrodzenia placu zabaw ok. wys. 1,23 m,
• zamontowanie furtki o wys. 1,23 m,
• inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 243666,79 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269985,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381820,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269985,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Jarosz Rafał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621525921

7.3.3) Ulica: Zofianka Górna 77

7.3.4) Miejscowość: Zofianka Górna 77

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269985,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389965,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Jarosz Rafał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621525921

7.3.3) Ulica: Zofianka Górna 77,

7.3.4) Miejscowość: Zofianka Górna 77,

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269370,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269739,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356783,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269739,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Jarosz Rafał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621525921

7.3.3) Ulica: Zofianka Górna 77, 23-300 Janów Lubelski

7.3.4) Miejscowość: Zofianka Górna 77,

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269739,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane