Przebudowa ścian działowych i remont w budynku OSP w Gucinie

Gmina Buczek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00385667
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00385667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-21 13:37
Lokalizacja
Buczek, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b47aef3-1c07-4001-8a04-fa5d85f8e9a2
Identyfikator
8311566104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00385667 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ścian działowych i remont w budynku OSP w Gucinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Buczek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 20

1.5.2.) Miejscowość: Buczek

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@buczek.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://buczek.bipgmina.pl/wiadomosci/16824/lista/1/przetargi.

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b47aef3-1c07-4001-8a04-fa5d85f8e9a2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ścian działowych i remont w budynku OSP w Gucinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b47aef3-1c07-4001-8a04-fa5d85f8e9a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041361/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa ścian działowych i remont w budynku OSP w Gucinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357443

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKP.7013.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zadanie inwestycyjne Przebudowa ścian działowych i remont w budynku OSP w Gucinie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w:
 Dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załączniki nr 7 i 8 do SWZ,
 Przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy do wyliczenia ceny ofertowej – załącznik nr 9 do SWZ.
3) Jeżeli w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 7 i 8 do SWZ użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie rozwiązań równoważnych, o ile zapewnią one zgodność realizacji przedmiotu zamówienia z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 7 i 8 do SWZ.
Zadanie jest współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego – Nasze świetlice sołeckie 2025.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Powodem unieważnienia jest fakt, iż oferta z najniższą ceną, tj. 166 000,00 zł, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 150 000,00 zł, przy czym nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najtańszej oferty, co wynika z możliwości finansowych Zamawiającego.
2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane