Remont pomieszczeń wynajmowanych przez WSSE w Rzeszowie w budynku przy ul. Mariackiej 4 w Przemyślu

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00472073
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00472073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-27 09:23
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-398a5533-acdd-4311-827d-0ca1334ac391
Identyfikator
8131736272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychTynkowanieKładzenie glazuryRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472073 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń wynajmowanych przez WSSE w Rzeszowie w budynku przy ul. Mariackiej 4 w Przemyślu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WIERZBOWA 16

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-rzeszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-398a5533-acdd-4311-827d-0ca1334ac391

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń wynajmowanych przez WSSE w Rzeszowie w budynku przy ul. Mariackiej 4 w Przemyślu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-398a5533-acdd-4311-827d-0ca1334ac391

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00257649/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pomieszczeń wynajmowanych przez WSSE w Rzeszowie w budynku przy ul. Mariackiej 4 w Przemyślu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.272.2.22.2024.KL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane w zakresie remontu pomieszczeń wynajmowanych przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Rzeszowie w budynku przy ul. Mariackiej 4 w Przemyślu.
2. Zakres robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
A. Remont korytarza i pomieszczeń I i II piętra budynku
I PIĘTRO
pokój 117, pokój 119 - uzupełnienie tynków - wymiana parapetów wewnętrznych - malowanie - wymiana kratek wentylacyjnych
II PIĘTRO
Korytarz - remont posadzki - wymiana drzwi - wymiana parapetów wewnętrznych - wymiana sufitu podwieszanego - remont tynków i malowanie - remont instalacji elektrycznej
Pokój 204, 207, 208, 209 210 - malowanie - wymiana kratek wentylacyjnych
B. Remont pomieszczenia kierowców w budynku - wymiana ścianek działowych - remont posadzki - wymiana kratek wentylacyjnych - wymiana parapetów wewnętrznych - wymiana stolarki drzwiowej - remont ścianki działowych - remont tynków - malowanie ścian - wymiana okładzin ściennych z płytek ceramicznych - wymiana instalacji elektrycznej - wymiana grzejnika - wymiana umywalki i baterii umywalkowej.
Jeśli zaistnieje taka konieczność należy dostosować otwory drzwiowe do warunków technicznych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik 8, 9, 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt. 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione, ponieważ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego po odrzuceniu ofert Wykonawców: GRZEGORZ SIKORA REMBUD 24, ul. Sportowa 4, 37-514 Munina, NIP: 7921462466 oraz STE-BAU Spółka z o.o., ul. Kopernika 20, 37-700 Przemyśl, NIP: 7952537395 cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Przed podjęciem decyzji o unieważnieniu postepowania Zamawiający przeprowadził analizę możliwości zwiększenia wskazanej pierwotnie kwoty, podejmując działania zmierzające do rozstrzygnięcia postępowania. Z uwagi na ich bezskuteczność zmuszony został do podjęcia decyzji jak na wstępie.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że wszyscy Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zostaną poinformowani o wszczęciu nowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158916,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168112,01 PLN

2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane