ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00386124
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00386124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-21 15:24
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc73bc4d-02c5-4778-8f3a-a02cbbac5278
Identyfikator
6821605658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00386124 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/ 387-14-10

1.5.8.) Numer faksu: 12/ 387-14-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc73bc4d-02c5-4778-8f3a-a02cbbac5278

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc73bc4d-02c5-4778-8f3a-a02cbbac5278

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00386124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033442/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane będzie dzięki dofinansowaniu Projektu pn: ,,Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, działanie 6.33 Wsparcie Usług społecznych w regionie – ZIT.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366855

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Kocmyrzów - Luborzyca. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie oraz dostarczenie do w/w placówki posiłku cateringowego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dalszymi zapisami niniejszej SWZ.
Usługą cateringową objętych będzie 105 dziewcząt i chłopców w wieku od 7 do 18 lat.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3) w/w ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w okoliczności, gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną, złożona przez: FHU KARJO Joanna Szeremeta, os. Górali 20/21, 31-961 Kraków, znacznie przewyższa środki finansowe, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny przedmiotowej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 464121,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598395 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi