Szkolenia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób pracujących w podmiotach włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00386241
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00386241/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-21 19:45
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e16c342-8129-4ae9-a893-42c9136c1efe
Identyfikator
6762101814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

7 przyznanych

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00386241 z dnia 2025-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób pracujących w podmiotach włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351612501

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 32

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-070

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.8.) Numer faksu: 12 4220636

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e16c342-8129-4ae9-a893-42c9136c1efe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Szkolenia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób pracujących w podmiotach włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e16c342-8129-4ae9-a893-42c9136c1efe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00386241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050555/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Szkolenia dla kadr włączenia społecznego – postępowanie nr 1

1.3.17 Szkolenia dla kadr włączenia społecznego – postępowanie nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt: Społeczna Małopolska - koordynacja działań na rzecz włączenia społecznego w Małopolsce, realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-ZP-261-13/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 187174,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 1: Budowanie kultury organizacyjnej i zarzadzanie w OPS/CUS/PCPR (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.)
Szkolenie nr 2 "Sytuacje konfliktowe i zarządzanie kryzysem zespołu" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.)
Szkolenie nr 3 "Komunikacja i wsparcie osób starszych w ich środowisku zamieszkania" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 4 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 32 godziny dydaktyczne.)
Szkolenie nr 4 "Wsparcie osób w kryzysie suicydalnym – komunikacja i pierwsze działania interwencyjne" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 48107,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 5 "Inicjowanie procesów związanych z deinstytucjonalizacją usług społecznych w gminie/powiecie" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne)
Szkolenie nr 6 "Projektowanie usług społecznych na rzecz osób starszych" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.)
Szkolenie nr 7 "Projektowanie usług społecznych na rzecz osób w kryzysie psychicznym" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 33200,40 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 8 "Identyfikacja potrzeb i planowanie wsparcia dla osób z grup defaworyzowanych" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godzin dydaktycznych.)
Szkolenie nr 9 "Podmiotowość klienta w relacji pomocowej" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 4 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 32 godziny dydaktyczne)
Szkolenie nr 10 "Zjawisko handlu ludźmi – jak rozpoznawać i właściwie reagować?" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 1 grupa szkoleniowa, tj. łącznie 8 godzin dydaktycznych.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 27733,68 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szklolenie nr 11 "Ocena ryzyka i podejmowanie skutecznych interwencji w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia dziecka, w szczególności w sytuacji przemocy domowej" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godzin dydaktycznych)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 10666,80 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 12 "Budowanie lokalnego systemu wsparcia dziecka i rodziny" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 2 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 16 godzin dydaktycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 8533,44 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 13 "Ustawa o ochronie zdrowia psychicznego w praktyce działalności OPS/CUS" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 2 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 16 godzin dydaktycznych.)
Szkolenie nr 14 "Kontrola zarządcza w praktyce działania OPS/CUS/PCPR" (Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 2 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 16 godzin dydaktycznych.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 18133,12 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim.
Wykonawca zrealizuje:
Szkolenie nr 15 " Trener zatrudnienia wspomaganego" (Szkolenie wielodniowe w formie zjazdów 2- i 3 dniowych, 72 godziny dydaktyczne (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 1 grupy szkoleniowej, tj. łącznie 72 godziny dydaktyczne)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 40799,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49296,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49296,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49296,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49296,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30336,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30336,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30336,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30336,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9184,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9184,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9184,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9184,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18368,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18368,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18368,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18368,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi