Przebudowa ulicy Traugutta w Mszczonowie

Gmina Mszczonów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00387127
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00387127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-22 11:31
Lokalizacja
Mszczonów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b15e27a7-048d-43dd-a9c8-dd71e9996e34
Identyfikator
8381426420
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniOznakowanie drogoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

TECHNOLOGIE DROGOWE KULITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL · lot 0
359 574,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387127 z dnia 2025-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Traugutta w Mszczonowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszczonów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148609

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Mszczonów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@mszczonow.pl lub zamowienia.publiczne@mszczonow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mszczonow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1143587

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Traugutta w Mszczonowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b15e27a7-048d-43dd-a9c8-dd71e9996e34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002361/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa ulicy Traugutta w Mszczonowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00329971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.20.2025.SG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 444319,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na ulicy Traugutta, na odcinku od km 0+000.00 (oś skrzyżowania z ul. Sienkiewicza) do km 0+105.00 (oś skrzyżowania z ul. Grójecką), będącej drogą gminną, przewiduje się zwężenie jezdni do szerokości 3,50 m w związku z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego, budowę chodników oraz chodników z dopuszczeniem postoju pojazdów po obu stronach jezdni, ujednolicenie nawierzchni zjazdów indywidualnych oraz montaż elementów odwodnienia, tj. separatora, dwóch wpustów deszczowych, ścieków prefabrykowanych oraz korytek odwodnienia liniowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

71355000-1 - Usługi pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359574,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359574,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359574,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maldom sp. z o. o. ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231510693

7.3.3) Ulica: Sierakowskiego 29B

7.3.4) Miejscowość: Piaseczno

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359574,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane