Przebudowa drogi powiatowej - budowa chodnika w miejscowości Gołostowice w 2025 roku

Gmina Kondratowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00387255
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00387255/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-22 11:57
Lokalizacja
Prusy, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f3d0816-d668-48f7-9d4d-5d359f954889
Identyfikator
9141196122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW KAWOŃCZYKPrusy, PL · lot 0
35 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387255 z dnia 2025-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej - budowa chodnika w miejscowości Gołostowice w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kondratowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kondratowice, Nowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Prusy

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713927681

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kondratowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kondratowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f3d0816-d668-48f7-9d4d-5d359f954889

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej - budowa chodnika w miejscowości Gołostowice w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f3d0816-d668-48f7-9d4d-5d359f954889

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387255

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014941/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa chodnika w miejscowości Gołostowice-kontynuacja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00336089

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej – budowa chodnika w miejscowości Gołostowice na działce nr 118/4, obręb Gołostowice o długości ok. 61,5 mb. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót oraz PZT, które stanowią załączniki do niniejszej SWZ.
UWAGA! Zakres robót obejmuje tylko odcinek chodnika wskazany na PZT.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121770 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAW-BUD GRANIT Zbigniew Kawończyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932122575

7.3.3) Ulica: Nowe Osiedle 3

7.3.4) Miejscowość: Prusy

7.3.5) Kod pocztowy: 57-150

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2025-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane