„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w miejscowości Tumlin – Węgle, ul. Grodowa 2025-2026”- z uzyskaniem ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji drogowej (ZRID).

Gmina Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00387260
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00387260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-22 11:57
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5dda93c1-3cb7-4391-8fa1-5a5d9fb561e5
Identyfikator
9591671296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Wykonawcy

1 przyznane

BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL · lot 0
83 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387260 z dnia 2025-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w miejscowości Tumlin – Węgle, ul. Grodowa 2025-2026”- z uzyskaniem ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji drogowej (ZRID).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 300-13-22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w miejscowości Tumlin – Węgle, ul. Grodowa 2025-2026”- z uzyskaniem ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji drogowej (ZRID).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dda93c1-3cb7-4391-8fa1-5a5d9fb561e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036462/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w miejscowości Tumlin-Węgle, ul. Grodowa 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286607

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ. 271.1.8.2025.PZZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 68000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w miejscowości Tumlin – Węgle, ul. Grodowa” - z uzyskaniem ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji drogowej (ZRID).
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego budowy drogi wraz z chodnikiem i zjazdami, budowy oszczędnego oświetlenia ciągu uliczno-pieszego na odcinku projektowanej drogi i innych projektów koniecznych do przebudowy kolidujących sieci i urządzeń infrastruktury technicznej, zgodnie z uzyskanymi przez Wykonawcę warunkami technicznymi od zarządców sieci, z podziałem na poszczególne branże wraz z wszelkimi uzgodnieniami m.in. uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID i dokonanie stosownych zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę.
- Zaprojektowanie odcinka drogi o długości ok. 315 mb z betonu asfaltowego w zakresie od drogi powiatowej nr 1282 T do działki nr ewid. 568/14 obr. geod. 0015 Tumlin z zawrotką usytuowaną na końcu drogi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83640,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83640,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Doradztwa Technicznego BINGO Beniamin Szymczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 367009689

7.3.3) Ulica: ul. Skibowa 24

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-147

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2025-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi