Zakup wyposażenia i licencji do platformy edukacyjnej oraz przeprowadzenie szkoleń w ramach realizacji projektu „Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna”

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00387287
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00387287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-22 12:03
Lokalizacja
Rokiciny Podhalańskie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76aa591d-20c8-48df-915a-2df6dcfb878c
Identyfikator
7352860283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneMonitory dotykoweKomputery przenośneMikrofony i głośnikiMeble przedszkolneUrządzenia fotokopiującePakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiPakiety oprogramowania zdalnego dostępuUsługi szkolenia specjalistycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387287 z dnia 2025-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia i licencji do platformy edukacyjnej oraz przeprowadzenie szkoleń w ramach realizacji projektu „Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 123128590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: XX

1.5.2.) Miejscowość: Rokiciny Podhalańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-721

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 18 267 86 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsprokiciny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsprokiciny.rabawyzna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76aa591d-20c8-48df-915a-2df6dcfb878c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wyposażenia i licencji do platformy edukacyjnej oraz przeprowadzenie szkoleń w ramach realizacji projektu „Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76aa591d-20c8-48df-915a-2df6dcfb878c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00376171/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup wyposażenia i licencji do platformy edukacyjnej oraz przeprowadzenie szkoleń w ramach realizacji projektu „Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie: Wsparcie wychowania przedszkolnego, Fundusz: Europejski Fundusz Społeczny Plus, w ramach Projektu nr FEMP.06.09-IP.01-1411/24 Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedzib poszczególnych Zamawiających wymienionych w Rozdziale 1 ust. 1 pkt 1)-8) SWZ, wyposażenia i licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w Oddziałach Wychowania Przedszkolnego oraz przeprowadzenie szkoleń, w ramach realizacji projektu „Akademia małego lingwisty w Gminie Raba Wyżna i Mszana Dolna”

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30213100-6 - Komputery przenośne

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

39161000-8 - Meble przedszkolne

30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

48514000-4 - Pakiety oprogramowania zdalnego dostępu

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 22 sierpnia 2025 r. Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy