Kursy dla uczniów i nauczycieli umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych

ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W LESKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00387445
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00387445/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-22 12:37
Lokalizacja
Lesko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb652cb1-604a-47eb-bc1f-943db7b74ab9
Identyfikator
6881121728
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowegoUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

10 przyznanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387445 z dnia 2025-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kursy dla uczniów i nauczycieli umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W LESKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180353121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Lesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsllesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsllesko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb652cb1-604a-47eb-bc1f-943db7b74ab9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kursy dla uczniów i nauczycieli umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb652cb1-604a-47eb-bc1f-943db7b74ab9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387445

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046696/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Kompleksowy Program wsparcia Zespołu Szkół Leśnych w Lesku” dofinansowanego w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSL.342-04/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 694479,15 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 273440 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: „Indywidualne szkolenie z zakresu pracy z uczniami” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 3000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: „Kurs arborystyczny poziom A” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 27000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: „Kurs brakarski” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 112000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: „Kurs obsługi żurawia hydraulicznego – HDS” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 29900 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: „Kurs operatora dronów”, w tym:
1. Kurs operatora dronów w zasięgu wzroku VLOS ( NSTS-01)
2. Kurs operatora dronów poza zasięgiem wzroku BVLOS do 25 kg
3. Kurs operatora dronów – filmowanie z drona
4. Kurs operatora dronów – fotogrametria z drona
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: „Kurs pszczelarski” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 15000 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7: „Kurs tworzenia map w leśnictwie”, w tym:
1. Podstawy tworzenia map w leśnictwie– warsztaty QGIS ( online )
2. Doskonalenie tworzenia map w leśnictwie– warsztaty QGIS dla średniozaawansowanych
3. Analizy mapowe w LP – warsztaty QGIS dla zaawansowanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 26540 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8: „Szkolenie – Identyfikacja roślin naczyniowych” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 6000 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9: „Szkolenie florystyczne” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 24000 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 10: „Szkolenie z zakresu wabienia zwierzyny łownej” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi jednolicie załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 30000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2025-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi