Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00387485
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00387485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-22 12:46
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe64
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
2 przyznane
— · lot 0
MARCIN OBŁAWSKIDrzewiany, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00387485 z dnia 2025-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modern. chodników: Zad. Nr 1: „Rem. i przeb. chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie” Zad. Nr 2: „Bud. miejsc parking. oraz chodnika wraz z przestaw. lampy ośw. na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43cfec27-8c3d-4791-9d67-6f24e650fe64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038638/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników
1.1.11 Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lamp oświetleniowych w ramach KBO Dodatkowe Miejsca Postojowe na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.16.2025.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 288606,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników”Zadanie obejmuje modernizację dojść i dojazdów w otoczeniu budynku mieszkalnego przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie. Celem inwestycji jest remont istniejących utwardzeń i wprowadzeniu zmian w zagospodarowaniu terenu na działce budowlanej dla poprawy bezpieczeństwa użytkowników ruchu i polepszenia spływu wody opadowej.
W zakres robót wchodzą następujące prace:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty ziemne,
- roboty brukarskie,
- roboty konstrukcyjne.
Zakres realizacji zadania inwestycyjnego szczegółowo opisany został w dokumentacji technicznej „Remont i przebudowa chodników przy ul. Podgórnej 26 w Koszalinie w ramach zadania Modernizacja chodników” opracowany przez Pracownia Techniczna WuWu Krzysztof Kalociński, ul. Kalinowa 17, 75+667 Koszalin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 178678,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2: „Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lampy oświetleniowej w ramach zadania KBO Dodatkowe Miejsca Postojowe na Osiedlu im T. Kotarbińskiego””Zadanie obejmuje budowę parkingu dla samochodów osobowych przy ulicy Kotarbińskiego w Koszalinie. Zakres inwestycji obejmuje budowę miejsc postojowych, budowę chodnika oraz przestawienie lampy oświetleniowej.
W zakres robót wchodzą następujące prace:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty ziemne,
- roboty brukarskie,
- roboty konstrukcyjne,
- roboty elektryczne.
Zakres realizacji zadania inwestycyjnego szczegółowo opisany został w dokumentacji projektowej „Budowa miejsc parkingowych oraz chodnika wraz z przestawieniem lampy oświetleniowej” opracowanej przez DROMAG Magdalena Kwiatkowska, ul. Bałtycka 28, 76-039 Stare Bielice.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 109927,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79999,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119450,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79999,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KopMar - Marcin Obławski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367569477
7.3.3) Ulica: Drzewiany 7A
7.3.4) Miejscowość: Bobolice
7.3.5) Kod pocztowy: 76-020
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty elektryczne - oświetlenie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79999,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |