Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków – ul. Gruszowskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska

ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00388739
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00388739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-25 09:56
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6d11d52-3ca3-4bfb-91af-66083a7cd176
Identyfikator
8711545689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

Przesdsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka AkcyjnaDębica, PL · lot 0
388 773,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00388739 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków – ul. Gruszowskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146422500

1.5.8.) Numer faksu: 146422500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zddt.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zddt.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo drogowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków – ul. Gruszowskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6d11d52-3ca3-4bfb-91af-66083a7cd176

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00388739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048728/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska - Sutków - ul. Gruszowskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325664

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 503415,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków – ul. Gruszowskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska”. Przedmiotowe zadanie realizowane będzie w km 0+000 – 1+200 (1200 mb)

Zakres robót obejmuje:
• Frezowanie profilujące istniejącej nawierzchni jezdni km 0+100 – 1+200,
• Rozebranie istniejącego ścieku przykrawężnikowego z betonowej kostki brukowej km 0+100 – 1+200,
• Rozebranie i ponowne ułożenie nawierzchni istniejących chodników, opasek o nawierzchni z betonowej kostki brukowej w ramach remontu cząstkowego km 0+000 – 1+200,
• Roboty w zakresie regulacji włazów i kratek ściekowych kanalizacji deszczowej w jezdni drogi powiatowej km 0+100 – 1+200,
• Wykonanie ścieków przykrawężnikowych z nowej kostki brukowej typu Holland km 0+100 – 1+200,
• Układanie nowej nawierzchni jezdni - warstwa ścieralna AC11S km 0+000 – 1+200,
• Roboty w zakresie oznakowania poziomego jezdni km 0+000 – 1+200
2. Szczegółowy zakres robót określa załączona do niniejszej SWZ dokumentacja projektowa, przekroje, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiar robót stanowiące załącznik nr 6 niniejszej SWZ.
3. Materiał z rozbiórki którego nie przewiduje się w ponowne wbudowanie przy realizacji zamówienia należy do Zamawiającego. W związku z powyższym przedmiotowy materiał należy złożyć na placu Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Warszawska 48.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388773,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 514499,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388773,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000171488

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty rozbiórkowe, brukarskie, oznakowanie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388773,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane