Sukcesywna dostawa druków akcydensowych, pomocniczych na potrzeby Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz jego Delegatur w Dzielnicach m.st. Warszawy
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472405
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-27 10:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2e307bd-1542-4436-b6fa-eca8e6c86ffa
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472405 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna dostawa druków akcydensowych, pomocniczych na potrzeby Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz jego Delegatur w Dzielnicach m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/167475/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa druków akcydensowych, pomocniczych na potrzeby Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz jego Delegatur w Dzielnicach m.st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2e307bd-1542-4436-b6fa-eca8e6c86ffa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559788/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Dostawa druków pomocniczych do rejestracji pojazdów i wydawania uprawnień, ewidencji ludności i wydawania dowodów osobistych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419763
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/JŻE/271/II-123/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa druków akcydensowych pomocniczych do ewidencji ludności, wydawania dowodów osobistych, prowadzenia postępowań administracyjnych, rejestracji pojazdów, wydawania uprawnień, prowadzenia korespondencji, dla Biura Administracji
i Spraw Obywatelskich i jego delegatur w dzielnicach. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczać druki własnym staraniem i na własny koszt, w godzinach pracy Biura, do wskazanego magazynu
w Warszawie w następujących lokalizacjach:
• Delegatura BAiSO - Bemowo, ul Powstańców Śląskich 70,
• Delegatura BAiSO - Białołęka, ul. Modlińska 197,
• Delegatura BAiSO - Bielany, ul. Żeromskiego 29,
• Delegatura BAiSO - Mokotów, - Ewidencja Ludności - ul. Rakowiecka 25/27
• Delegatura BAiSO – Mokotów – Rejestracja Pojazdów – ul. Wiktorska 91A
• Delegatura BAiSO - Ochota, ul. Grójecka 17a,
• Delegatura BAiSO - Praga Południe, ul. Grochowska 274,
• Delegatura BAiSO - Praga Północ, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15,
• Delegatura BAiSO - Rembertów, Al. Gen. A. Chruściela 28,
• BAiSO WELiRP właściwy dla Dzielnicy Śródmieście – Śródmieście, ul. Kruczkowskiego 2,
• Delegatura BAiSO - Targówek, ul. Kondratowicza 20,
• Delegatura BAiSO - Ursus, Plac Czerwca 1976 r. Nr 1
• Delegatura BAiSO - Usynów, al. KEN 61,
• Delegatura BAiSO - Wawer, ul. Żegańska 1,
• Delegatura BAiSO - Wesoła, ul. W. Raczkiewicza 33,
• Delegatura BAiSO - Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka 2
• Delegatura BAiSO - Włochy, Al. Krakowska 257,
• Delegatura BAiSO - Wola, Al. Solidarności 90,
• Delegatura BAiSO - Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8,
• Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich – ul. Kruczkowskiego 2.
Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183645,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248452,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183645,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU DRUK PIOTR LEWICKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841003695
7.3.3) Ulica: Przasnyska 11 lok. U 1B
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-756
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185645,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-15| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |