„Dowóz uczniów do placówek specjalnych i integracyjnych”
GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472427
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-27 10:43
- Lokalizacja
- Wola Krzysztoporska, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d8030ec-ad68-47f6-98dc-e977a2f1610d
- Identyfikator
- 7711029208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
ADAM PIETRZYKPiotrków Trybunaslski, PL · lot 0
92 000 PLNSŁAWOMIR TOKARCZYKSędziejowice, PL · lot 1
86 400 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472427 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczniów do placówek specjalnych i integracyjnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Wola Krzysztoporska
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-371
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wola-krzysztoporska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.wola-krzysztoporska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d8030ec-ad68-47f6-98dc-e977a2f1610d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczniów do placówek specjalnych i integracyjnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d8030ec-ad68-47f6-98dc-e977a2f1610d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023905/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Dowóz uczniów do placówek specjalnych i integracyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410553
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZFP.271.1.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 204160,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. 1. Przedmiotem zamówienia jest:Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci/uczniów z terenu Gminy Wola Krzysztoporska z miejsca ich zamieszkania do placówek specjalnych i integracyjnych oraz powrotnie z tych placówek do miejsca zamieszkania, celem realizacji obowiązku szkolnego lub przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki na trasie przewozu.
1.2. Zamawiający zgodnie z art. 30 ust. 1 ustawy p.z.p. dopuszcza składanie ofert częściowych.
Zamówienie podzielone zostało na 2 części, jak poniżej:
CZĘŚĆ 1:
„Dowóz uczniów do placówek oświatowych w Piotrkowie Trybunalskim”
Przewidywana liczba dzieci: 8
Trasa przewozu 8 dzieci:
1) Jeżów (codziennie od poniedziałku do piątku),
2) Wola Krzysztoporska (codziennie od poniedziałku do piątku),
3) Kacprów (codziennie od poniedziałku do piątku),
4) Woźniki (codziennie od poniedziałku do piątku),
5) Gomulin (codziennie od poniedziałku do piątku),
6) Majków Duży (codziennie od poniedziałku do piątku),
7) Gąski (codziennie od poniedziałku do piątku),
8) Rokszyce Drugie (codziennie od poniedziałku do piątku).
1.3. Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik nr 8 do SWZ - Wytyczne Zamawiającego
Specyfikacja Warunków Zamówienia, składa się nie tylko z zasadniczej części opisowej, ale także ze wszystkich tworzących ją załączników, łącznie z projektem umowy dotyczącym realizacji zamówienia objętego przedmiotem niniejszego postępowania.
1.4. Liczba uczniów objętych przewozem może ulec zmianie. W sytuacji takiej Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany warunków umowy, także zmiany wynagrodzenia umownego, jeżeli zmiana ta będzie miała wpływ na kosz usługi, np. zmniejszenia wynagrodzenia, jeśli liczba dzieci ulegnie zmniejszeniu i będzie to miało wpływ na koszt usługi lub zwiększenia wynagrodzenia, jeśli liczba dzieci ulegnie zwiększeniu i będzie to miało wpływ na koszt usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 116160,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. 1. Przedmiotem zamówienia jest:Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci/uczniów z terenu Gminy Wola Krzysztoporska z miejsca ich zamieszkania do placówek specjalnych i integracyjnych oraz powrotnie z tych placówek do miejsca zamieszkania, celem realizacji obowiązku szkolnego lub przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki na trasie przewozu.
1.2. Zamawiający zgodnie z art. 30 ust. 1 ustawy p.z.p. dopuszcza składanie ofert częściowych.
Zamówienie podzielone zostało na 2 części, jak poniżej:
CZĘŚĆ 2:
„Dowóz uczniów do placówek oświatowych w Bełchatowie”
Przewidywana liczba dzieci: 2
Trasa przewozu 2 dzieci:
1) Krężna Kolonia (codziennie od poniedziałku do piątku),
2) Wola Krzysztoporska (codziennie od poniedziałku do piątku).
1.3. Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik nr 8 do SWZ - Wytyczne Zamawiającego
Specyfikacja Warunków Zamówienia, składa się nie tylko z zasadniczej części opisowej, ale także ze wszystkich tworzących ją załączników, łącznie z projektem umowy dotyczącym realizacji zamówienia objętego przedmiotem niniejszego postępowania.
1.4. Liczba uczniów objętych przewozem może ulec zmianie. W sytuacji takiej Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany warunków umowy, także zmiany wynagrodzenia umownego, jeżeli zmiana ta będzie miała wpływ na kosz usługi, np. zmniejszenia wynagrodzenia, jeśli liczba dzieci ulegnie zmniejszeniu i będzie to miało wpływ na koszt usługi lub zwiększenia wynagrodzenia, jeśli liczba dzieci ulegnie zwiększeniu i będzie to miało wpływ na koszt usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 88000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142788 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.SPEC-CAR ADAM PIETRZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590746797
7.3.3) Ulica: Robotnicza 45
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Autokarczyk Sławomir Tokarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590465383
7.3.3) Ulica: Sędziejowice-Kolonia 10E lok.1
7.3.4) Miejscowość: Sędziejowice
7.3.5) Kod pocztowy: 98-160
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |