Dostawa urządzeń zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ZUW i JAZ dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00389179
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00389179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-25 11:49
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4953b4fb-f8c7-40a6-ae07-a9395f37be0b
Identyfikator
8511021591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówNośniki do przechowywaniaMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Jednostki pamięci taśmowejRutery siecioweUrządzenia siecioweSystem poczty elektronicznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00389179 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ZUW i JAZ dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuw.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ZUW i JAZ dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4953b4fb-f8c7-40a6-ae07-a9395f37be0b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00389179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00094725/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa urządzeń zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ZUW i JAZ dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

CYBERBEZPIECZNY ZACHODNIOPOMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI, CYBERBEZPIECZNA ADMINISTRACJA ZESPOLONA

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376367

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia Biblioteka taśmowa LTO9, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu bezpieczeństwa informacji ZUW i JAZ w celu wzmocnienia zabezpieczeń infrastruktury informatycznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem do ZUW fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz dostawę fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby 13 Jednostek Administracji Zespolonej Wojewody Zachodniopomorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48811000-6 - System poczty elektronicznej

4.5.5.) Wartość części: 38904,09 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa dysków twardych do macierzy, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu bezpieczeństwa informacji ZUW i JAZ w celu wzmocnienia zabezpieczeń infrastruktury informatycznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem do ZUW fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz dostawę fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby 13 Jednostek Administracji Zespolonej Wojewody Zachodniopomorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48811000-6 - System poczty elektronicznej

4.5.5.) Wartość części: 42515,74 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa przełącznika Typ 1, 2, 3, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu bezpieczeństwa informacji ZUW i JAZ w celu wzmocnienia zabezpieczeń infrastruktury informatycznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem do ZUW fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz dostawę fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby 13 Jednostek Administracji Zespolonej Wojewody Zachodniopomorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48811000-6 - System poczty elektronicznej

4.5.5.) Wartość części: 90888,78 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń typu router z firewall sieciowym, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu bezpieczeństwa informacji ZUW i JAZ w celu wzmocnienia zabezpieczeń infrastruktury informatycznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem do ZUW fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz dostawę fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby 13 Jednostek Administracji Zespolonej Wojewody Zachodniopomorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48811000-6 - System poczty elektronicznej

4.5.5.) Wartość części: 35848,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu w przedmiotowym postępowaniu przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
dla części I wynosi 47 852,03 zł brutto,

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty’’

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69150,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86792,49 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu dla części II nie wpłynęła żadna oferta
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu dla części III nie wpłynęła żadna oferta
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu dla części IV nie wpłynęła żadna oferta
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy