Wykonanie remontu dachu z wymianą pokrycia i termomodernizacją stropu na budynku biurowo-doświadczalnym Rolniczego Zakładu Doświadczalnego IUNG-PIB w Grabowie

INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00389676
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00389676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-25 13:27
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e497fa3f-705b-46bc-90c5-94c57ff453a2
Identyfikator
7160004281
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty ciesielskieWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty izolacyjneIzolowanie dachuRoboty murarskieWykonywanie pokryć dachowychKładzenie dachów metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

Emil Markowski M-Dach Materiały DachoweRadom, PL · lot 0
334 800,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00389676 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dachu z wymianą pokrycia i termomodernizacją stropu na budynku biurowo-doświadczalnym Rolniczego Zakładu Doświadczalnego IUNG-PIB w Grabowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.) Oddział zamawiającego: wyodrębnione jednostki organizacyjne zamawiającego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czartoryskich, nr 8, lok. ---

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@iung.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iung.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://iung.ezamawiajacy.pl/pn/iung/demand/222403/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu dachu z wymianą pokrycia i termomodernizacją stropu na budynku biurowo-doświadczalnym Rolniczego Zakładu Doświadczalnego IUNG-PIB w Grabowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e497fa3f-705b-46bc-90c5-94c57ff453a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00389676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00330457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.220.83.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 248559,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu wraz z wymianą pokrycia i termomodernizacją stropu nad budynkiem biurowo-doświadczalnym Rolniczego Zakładu Doświadczalnego IUNG-PIB w Grabowie nad Wisłą, położonego na działce 43603_2.0004.542, obręb ewidencyjny Grabów nad Wisłą, gmina Przyłęk, powiat Zwoleń, woj. Mazowieckie.
W ramach wymienionego powyżej zamierzenia Zamawiający przewiduje wykonanie zakresu prac budowlanych związanych z demontażem istniejącego pokrycia z płyt cementowo-azbestowych wraz z drewnianą podkonstrukcją i obróbkami blacharskimi. W zakresie demontaży przewiduje się również częściową rozbiórkę kominów oraz kolidujących instalacji.
Po zakończeniu demontaży, przewidziano wykonanie nowej konstrukcji nośnej dachu, termomodernizację stropu wełną mineralną oraz montaż pokrycia dachu z blachy stalowej trapezowej powlekanej poliestrem i obróbek blacharskich. W zakresie prac ujęto także wykonanie niezbędnych robót związanych z odtworzeniem orynnowania, remontem kominów i montażem zdemontowanych wentylatorów.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy zawiera dokumentacja projektowa składająca się z:
1) Inwestorskiego przedmiaru robót zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
2) Opisu przedmiotu zamówienia zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ,
3) Dokumentacji zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ,
4) Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45262522-6 - Roboty murarskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334800,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 334800,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M-Dach Materiały Dachowe Emil Markowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 811168857

7.3.3) Ulica: Rajec Szlachecki 63A

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-613

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334800,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane