Roboty budowlane w I/Kołobrzeg oraz I/Szczecinek (3 części)

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00389813
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00389813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-25 13:52
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7572683b-8706-4361-a689-344c840c2abc
Identyfikator
6692253239
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychUkładanie kabliUrządzenia do nadzoru wideoUrządzenia siecioweInstalowanie infrastruktury okablowaniaUsługi instalowania urządzeń wideo

Wykonawcy

3 przyznane

KRZYSZTOF NIEDZIELAKoszalin, PL · lot 0
292 628,43 PLN
KRZYSZTOF NIEDZIELAKoszalin, PL · lot 1
244 724,19 PLN
KRZYSZTOF NIEDZIELAKoszalin, PL · lot 2
183 014,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00389813 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w I/Kołobrzeg oraz I/Szczecinek (3 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Fałata 30

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-434

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 348 55 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_koszalin@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w I/Kołobrzeg oraz I/Szczecinek (3 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7572683b-8706-4361-a689-344c840c2abc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00389813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00574673/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane w I/Kołobrzeg oraz I/Szczecinek - 3 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309996

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 170000.271.5.2025-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 706997,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji instalacji sygnalizacji alarmu pożaru SSP w Inspektoracie ZUS w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 21 w zakresie:
• zagospodarowanie placu budowy,
• demontaż centrali pożarowej, czujek, przycisków ROP, sygnalizatorów, zasilacza, akumulatorów, wskaźników zadziałania,
• montaż nowych urządzeń SSP,
• montaż nowego okablowania,
• programowanie i uruchomienie systemu SSP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 268479,88 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji instalacji sygnalizacji alarmu pożaru SSP w Inspektoracie ZUS w Szczecinku przy pl. Wolności 18 oraz ul. P. Skargi 1 w zakresie:
• zagospodarowanie placu budowy,
• demontaż centrali pożarowej, czujek, przycisków ROP, sygnalizatorów, akumulatorów, wskaźników zadziałania,
• montaż nowych urządzeń SSP,
• montaż nowego okablowania,
• programowanie i uruchomienie systemu SSP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 227910,64 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji instalacji telewizji przemysłowej CCTV w Inspektoracie ZUS w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 21 w zakresie:
• zagospodarowanie placu budowy,
• demontaż kamer, zasilaczy, monitorów i rejestratora cyfrowego,
• montaż nowych urządzeń CCTV,
• montaż nowego okablowania,
• programowanie i uruchomienie systemu CCTV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

4.5.5.) Wartość części: 210607,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292628,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292628,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292628,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzysztof Niedziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 003802556

7.3.3) Ulica: Jantarowa 20

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-256

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292628,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244724,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244724,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244724,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzysztof Niedziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 003802556

7.3.3) Ulica: Jantarowa 20

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-256

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244724,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183014,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183014,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183014,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzysztof Niedziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 003802556

7.3.3) Ulica: Jantarowa 20

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-256

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183014,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy Części I, II, III
1. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane i zgłosić gotowość do odbioru końcowego do 90 dni od daty zawarcia umowy.
2. Ostatecznym terminem zakończenia realizacji umowy jest data podpisania protokołu odbioru końcowego, nie później niż do 15 dni od daty zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego przez Wykonawcę.
2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane