Wykonanie prac remont. w mieszkaniach znajdujących się w zasobach Ambasady RP w Hadze: Alexanderstraat 25/1, 25/2; 24/1; 24/2; 24/4 oraz 24/5; wymiana drzwi wejściowych do ww. lokali

Ambasada RP w Hadze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00390233
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00390233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-25 15:46
Lokalizacja
Den Haag, NL
Kraj zamawiającego
NL
ID przetargu
ocds-148610-2e8a0c0e-fa0d-4a65-81f0-48aad44ec8e9
Identyfikator
NL
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty murarskie i muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie zabudowanych mebliPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK CHELWINGPoznań, PL · lot 0
208 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00390233 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remont. w mieszkaniach znajdujących się w zasobach Ambasady RP w Hadze: Alexanderstraat 25/1, 25/2; 24/1; 24/2; 24/4 oraz 24/5; wymiana drzwi wejściowych do ww. lokali

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Hadze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NL

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksanderstraat

1.5.2.) Miejscowość: Den Haag

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-14JM

1.5.5.) Kraj: Niderlandy

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NL332 - Agglomeratie ’s-Gravenhage

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hague.administartion@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/holandia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remont. w mieszkaniach znajdujących się w zasobach Ambasady RP w Hadze: Alexanderstraat 25/1, 25/2; 24/1; 24/2; 24/4 oraz 24/5; wymiana drzwi wejściowych do ww. lokali

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e8a0c0e-fa0d-4a65-81f0-48aad44ec8e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00390233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107836/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "2025 - Prace remontowe mieszkań własnych w Ambasadzie RP w Królestwie Niderlandów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305985

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
5 382 000 euro dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.HAGA.270.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138566,55 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie prac remontowych w mieszkaniach znajdujących się w zasobach Ambasady RP w Hadze w następujących lokalizacjach: Alexanderstraat 25/1, Alexanderstraat 25/2; Alexanderstraat 24/1; Alexanderstraat 24/2; Alexanderstraat 24/4 oraz Alexanderstraat 24/5; wymiana drzwi wejściowych do lokali mieszklanych przy Alexanderstraat 24 oraz Alexanderstraat 25

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB-PCH PATRYK CHELWING

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661658668

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208000,00 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane