„Transport uczniów do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lesznowoli w okresie: 01.09.2025 - 30.09.2025 (22 dni robocze)”.

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00390236
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00390236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-25 15:48
Lokalizacja
Lesznowola, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84170fed-9bd4-4d48-9a91-582885d07fcf
Identyfikator
1230982881
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

RAF TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
248 006,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00390236 z dnia 2025-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Transport uczniów do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lesznowoli w okresie: 01.09.2025 - 30.09.2025 (22 dni robocze)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015448401

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 28

1.5.2.) Miejscowość: Lesznowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-506

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zopo@zopo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zopo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84170fed-9bd4-4d48-9a91-582885d07fcf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Transport uczniów do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lesznowoli w okresie: 01.09.2025 - 30.09.2025 (22 dni robocze)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84170fed-9bd4-4d48-9a91-582885d07fcf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00390236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052155/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.1 Transport uczniów oraz osób niepełnosprawnych do placówek oświaty oraz zapewnienie opieki podczas przewozu w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

na podstawie art 305 ust. 1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 248006,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Transport uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lesznowoli w okresie: 01.09.2025 - 30.09.2025 (22 dni robocze)”

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Raf Trans Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512075477

7.3.3) Ulica: Pasaż Ursynowski 9 paw. 4b

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-787

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248006,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2025-09-30
2025-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi