Modernizacja ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze

GMINA KLUCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00472601
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00472601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-27 11:29
Lokalizacja
Klucze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a94e28f-5630-4b01-9217-49de1ee5bfd0
Identyfikator
6371998059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 0
255 176,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472601 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.5.2.) Miejscowość: Klucze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a94e28f-5630-4b01-9217-49de1ee5bfd0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040500/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443746

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze”

I. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
Modernizację ścieżki pieszo - rowerowej na działce nr 1168 w Bydlinie w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Roboty budowlane obejmują modernizację ścieżki pieszo-rowerowej w miejscowości Bydlin, poprzez wykonanie nawierzchni asfaltowej na odcinku 498,4 mb i szerokości 2,5 m:
1. usunięcie drzew i krzewów
2. roboty ziemne wraz z wywozem i utylizacją
3. korytowanie na gł. 40cm pod konstrukcję ścieżki pieszo – rowerową
4. wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/63mm gr. 20cm
5. wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5mm gr. 15cm
6. wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o gr. 5cm
7. wykonanie obustronnych poboczy utwardzonych kruszywem średnia gr. 5cm
8. oznakowanie ścieżki pieszo-rowerowej

Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują przedmiary robót oraz STWiORB.

Projektowana inwestycja polega na wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej ścieżki pieszo-rowerowej w śladzie istniejącej ścieżki gruntowej na działce 1168 w Bydlinie. Całość wykonanych prac wpłynie na poprawę warunków komunikacji pieszo-rowerowej ruchu turystycznego.

Planowane oznakowanie zadania znajduje się pod linkiem:
https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=pl&mid=1EX4Ww_BC9H8mcxmy3YJbmBC5Vvx-rrs&ll=50.37204922559014%2C19.6534890868428&z=16

Prace należy prowadzić z zachowaniem przepisów BHP, odpowiednio wygrodzić, oznakować oraz zabezpieczyć obszar, na którym prowadzone są roboty.

Ze względu na dofinansowanie przedmiotowego zadania ze środków PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH na lata 2014 - 2020, Wykonawca oświadcza, że jest świadomy, iż w interesie Zamawiającego jest terminowa realizacja zamówienia. W przypadku niedotrzymania terminu umownego, zachodzi ryzyko utraty dofinansowania i powstania w związku z tym szkody po stronie Zamawiającego, którą na wezwanie pokryje Wykonawca w terminie i wysokości wskazanej w wezwaniu Zamawiającego.

2. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie ze Szczegółowym zakresem robót określonym w przedmiarze robót oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB). Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z Załącznikiem A do postępowania załączonym do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, z zastosowaniem materiałów o parametrach zgodnych lub równoważnych z zawartymi w przedmiarach robót (STWiORB).

Załącznik A składa się z:
a) Przedmiary robót,
b) STWiORB,
c) Zgłoszenie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255176,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354776,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255176,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boltech Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371844563

7.3.4) Miejscowość: Bukowno

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255176,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-20
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane