Przebudowa drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce
GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472628
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472628/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-27 11:37
- Lokalizacja
- Telatyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-445cde4f-5d40-45fc-aef9-868ca7327a70
- Identyfikator
- 9211987172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472628 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. FRYDERYKA CHOPINA 10
1.5.2.) Miejscowość: Telatyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-652
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@telatyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugtelatyn.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://telatyn.ezamawijący.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-445cde4f-5d40-45fc-aef9-868ca7327a70
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472628
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013277/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429516
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KNR.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia obejmuje: roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Przebudowa drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce”
4.2 Zakres świadczenia wykonawcy dla zakresu podstawowego obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 111657L w miejscowości Łachowce na odcinku dł. 180mb w tym:
a) roboty przygotowawcze
b) roboty ziemne
c) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 2,5Mpa gr. po zagęszczeniu 15cm.
d) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 5,0Mpa gr. po zagęszczeniu 15cm.
e) obsługa geodezyjna w tym inwentaryzacja powykonawcza.
4.3 Prawo opcji.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy zapewni (w okresie, w którym może skorzystać z prawa opcji) źródła finansowania , zakresu robót obejmujących dokończenie robót związanych z wykonaniem podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem na całym odcinku drogi w tym:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 2,5Mpa gr. po zagęszczeniu 15cm.
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 5,0Mpa gr. po zagęszczeniu 15cm.
- obsługa geodezyjna w tym inwentaryzacja powykonawcza.
Dokładny zakres prac określa przedmiar robót dla robót objętych prawem opcji.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowe, w tym: projekt budowlano-wykonawczy, z zastrzeżeniem, że nie wszystkie roboty przewidziane w niniejszym projekcie są przedmiotem tegoż zamówienia. Świadczenie wykonawcy ogranicza się do robót wyszczególnionych w przedmiarze robót
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiar robót,
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4, ppkt 1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4, ppkt 1) oraz STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112618,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170413,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112618,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKUP WŁÓKNA HANDEL USŁUGI BULAK GRAŻYNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221008252
7.3.4) Miejscowość: DESZKOWICE PIERWSZE 148
7.3.5) Kod pocztowy: 22-448
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112618,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |