DEA OZPA 272.16.2024 Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472696
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-27 11:50
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01577aba-a831-4778-844f-47cf0f2d83b3
- Identyfikator
- 7281860518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472696 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DEA OZPA 272.16.2024 Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 40
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-046
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 422536241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wsse.lodz@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-lodz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wsselodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DEA OZPA 272.16.2024 Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01577aba-a831-4778-844f-47cf0f2d83b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224662/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449821
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DEA OZPA 272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 340186,60 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 283286,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na wymianie centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia.
2. Dobór nowej centrali nawiewno-wywiewnej w wykonaniu zewnętrznym z instalacją schładzania powietrza nawiewanego (agregatem schładzającym nie będącym przedmiotem zamówienia), ogrzewania powietrza nawiewanego za pomocą nagrzewnic, rewersyjną pompą ciepła, odzyskiem ciepła przez wymiennik krzyżowy, automatyką sterującą oraz konstrukcją wsporczą dla tych urządzeń. Parametry pracy nowej centrali winny odpowiadać parametrom pracy dotychczasowej centrali (wydatek, spręż) oraz o budowie i cechach spełniających wymogi aktualnych przepisów prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |