Przebudowa wejść do pomieszczeń biurowych w Oddziale Gdańskim Instytutu Energetyki - Państwowego Instytutu Badawczego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami – wymiana drzwi wewnętrznych.
INSTYTUT ENERGETYKI PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY ODDZIAŁ GDAŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472726
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-27 11:56
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8addb1a-37a4-45b1-8111-9048142d4a8e
- Identyfikator
- 5250008761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472726 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wejść do pomieszczeń biurowych w Oddziale Gdańskim Instytutu Energetyki - Państwowego Instytutu Badawczego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami – wymiana drzwi wewnętrznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT ENERGETYKI PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY ODDZIAŁ GDAŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00002058600046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 27
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-870
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@ien.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ien.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ien-gda.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wejść do pomieszczeń biurowych w Oddziale Gdańskim Instytutu Energetyki - Państwowego Instytutu Badawczego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami – wymiana drzwi wewnętrznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8addb1a-37a4-45b1-8111-9048142d4a8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452964
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa wejść do pomieszczeń biurowych w Oddziale Gdańskim Instytutu Energetyki – Państwowego Instytutu Badawczego dla potrzeb osób z niepełno-sprawnościami - wymiana drzwi wewnętrznych zgodnie z umową inwestycyjną nr 7443/IB/SN/2023.
Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki – umowa nr 7443/IB/SN/2023.
Roboty budowlane objęte niniejszym postępowaniem oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót demontażowych oraz wszystkich usług budowlanych niezbędnych i towarzyszących dla zrealizowania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia powinien uwzględnić różne potrzeby użytkowników. Biorąc pod uwagę udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami zalecane jest wyeliminowanie wszystkich progów a w miejscach w których konieczne jest zniwelowanie różnic poziomów zastosowanie listew podprogowych. Wskazane jest również uzgodnienie doboru klamek i innych niezbędnych elementów z Zamawiającym .
Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty objęte przedmiotem zamówienia zgodnie z projektem technicznym, wzorem umowy, SWZ oraz zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo budowlane i innymi obowiązującymi przepisami i normami, jak również zgodnie z wiedzą techniczną, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu ani żadnej oferty| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |