Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu Auli budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdynia
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472741
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-27 11:58
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d2ec3f5-c868-40a3-9394-165aaf410f97
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472741 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu Auli budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdynia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu Auli budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdynia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d2ec3f5-c868-40a3-9394-165aaf410f97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019869/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 projekty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/106/2024/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 300000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 58200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu Auli budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni,
2. Sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
Zakres zamówienia nie obejmuje uzyskania postanowienia Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku oraz uzyskania decyzji o zatwierdzenie projektu budowlanego i udzielenie pozwolenia na budowę przez Urząd Miasta w Gdyni.
Wyżej wymieniony budynek wchodzi w skład Obiektu Nr I Uniwersytetu Morskiego, który wpisany jest do rejestru zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Budynek B (Aula) przy ul. Morskiej 81-87 powstał w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Budynek składa się z czterech kondygnacji w tym poddasze nieużytkowe. Dach nad Aulą wykonano w konstrukcji żelbetowej, (dźwigary i ramy żelbetowe), dach deskowany na płatwiach drewnianych, z pokryciem blachą na rąbek stojący.
Remont obejmuje dach nad Aulą o łącznej powierzchni: 300 m2.
Zakres prac projektowych, który powinien znaleźć się w dokumentacji:
1. inwentaryzacja dachu wraz oceną stanu technicznego dachu - pokrycia oraz konstrukcji dachu,
2. zaprojektowanie niezbędnych do wykonania robót budowlanych wg zaleceń z oceny stanu technicznego dachu (ewentualna wymiana uszkodzonych elementów konstrukcji dachowej, deskowania i innych elementów drewnianych),
3. zaprojektowanie wymiany systemu orynnowania, rur spustowych, obróbek blacharskich
4. zaprojektowanie docieplenia dachu od wewnątrz po przeprowadzeniu analizy celowości, zasadności wykonania docieplenia,
5. zaprojektowanie impregnacji biologicznej i przeciwpożarowej połaci dachowej drewnianej,
6. zaprojektowanie wymiany instalacji odgromowej,
7. zaprojektowanie systemu komunikacji na dachu,
8. inne nie wymienione powyżej prace niezbędne do prawidłowego wykonania robót budowlanych.
Dokumentacja projektowa składać się będzie z:
1. Inwentaryzacji technicznej stanu istniejącego wraz z oceną stanu technicznego dachu - 4 egz.
w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
2. Projektu budowlanego dla uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z wymaganymi uzgodnieniami - 4 egz. w formie papierowej oraz wersja elektroniczna,
3. Opracowania konserwatorskiego (Programu prac konserwatorskich) - 4 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
4. Projektu wykonawczego architektonicznego - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
5. Projektu wykonawczego konstrukcyjnego - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
6. Projektu wykonawczego elektrycznego - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
7. Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
8. Przedmiarów robót - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
9. Kosztorysu inwestorskiego - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna,
10. Inne niewymienione powyżej opracowania wymagane przepisami prawa, normami niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę i prawidłowego wykonania robót budowlanych.
Zakres i forma Projektu musi uwzględniać wymagania wynikające z obowiązujących w tym zakresie przepisów:
1. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej , specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robot budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. 2013 poz. 1129 z późn. zm.).
2. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. 2018 poz. 1935 z późn. zm.).
3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego (Dz. U. 2004 nr 130, poz. 1389 z późn. zm.).
4. Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane (Dz .U. z 2019 r. poz. 1186 z późn. zm.).
5. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. 2019 poz. 1065 z późn. zm.)
6. Ustawy z dnia 23 lipca r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. 2020 poz. 282
z późn. zm.).
7. Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 poz. 1843 z późn. zm.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak zgody na zwiększenie środków przeznaczonych na wykonanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |