Utworzenie placówki „Senior+” poprzez remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce

GMINA BORZYTUCHOM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00391754
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00391754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-26 13:17
Lokalizacja
Borzytuchom, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae16eb50-02f0-4225-8a00-2baf9baa7524
Identyfikator
8421663541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN WENTAMirachowo, PL · lot 0
357 230,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00391754 z dnia 2025-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placówki „Senior+” poprzez remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BORZYTUCHOM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979482

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 56

1.5.2.) Miejscowość: Borzytuchom

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-141

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@borzytuchom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.borzytuchom.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae16eb50-02f0-4225-8a00-2baf9baa7524

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie placówki „Senior+” poprzez remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae16eb50-02f0-4225-8a00-2baf9baa7524

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00391754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046332/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utworzenie placówki „Senior+” poprzez remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025.RZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie placówki „Senior+” poprzez remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce.
Przedmiotem inwestycji jest remont wraz z modernizacją sali wiejskiej w Dąbrówce.
W ramach inwestycji planuje się remont wraz z modernizacją istniejącego budynku.
Prace budowlano-remontowe (zgodnie z załączonym przedmiarem robót) obejmują:
- wymianę instalacji elektrycznej, sanitarnej wraz z wymianą pieca c.o.
- remont pomieszczeń przeznaczonych na sale dzienne, kuchnię, toalety, szatnie.
W zakresie robót należy uwzględnić wszelkie prace wykończeniowe, naprawcze powstałe w wyniku prowadzenia robót zasadniczych. Powierzchnie ścian i sufitów, po zakończonych pracach budowalnych i instalacyjnych należy wyrównać, zagruntować i pomalować. Kolorystykę pomieszczeń należy uzgodnić na etapie robót z Zamawiającym.
W cenie oferty należy uwzględnić wywóz i utylizację wszystkich materiałów z demontażu.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiotowe zamówienie obejmuje mały zakres prac przez co nie zachodzi potrzeba dzielenia go na mniejsze w celu dopuszczenia do zamówienia mniejszych przedsiębiorców/wykonawców. W związku z tym podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
3. Zamawiający będzie zobowiązany do zapewnienia i udostępnienia terenu budowy.
4. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej (przedmiary robót, rzut pomieszczeń) – Załącznik nr 5 do SWZ.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357230,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799111,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357230,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WENT-REM DAMIAN WENTA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380495240

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 11

7.3.4) Miejscowość: Mirachowo

7.3.5) Kod pocztowy: 83-329

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357230,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane