Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z rodzin zastępczych w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00392134
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00392134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-26 14:40
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99e4393f-5eb1-4413-ad01-72bcfcd37178
Identyfikator
5321699354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00392134 z dnia 2025-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z rodzin zastępczych w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016059328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komunardów 10

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-402

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprotwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprotwock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99e4393f-5eb1-4413-ad01-72bcfcd37178

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna, wspieranie rodziny i systemu pieczy zastępczej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z rodzin zastępczych w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99e4393f-5eb1-4413-ad01-72bcfcd37178

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00392134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067219/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Indywidualne wsparcie terapeutyczne dla dzieci oraz grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci . edycja I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.6. Usługi społeczne na rzecz rodzin, Fundusz Europejski Fundusz Społeczny Plus, projekt pn. W Rodzinie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.272.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92682,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie indywidualnego wsparcia terapeutycznego oraz grupowych zajęć terapeutycznych dla 20 dzieci z rodzin zastępczych w ramach projektu pn. “W Rodzinie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.6 Usługi społeczne na rzecz rodzin, Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, edycja I. Celem warsztatów jest podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji opiekunów zastępczych.
2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia został określony w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ.
3. Szczegółowe wymagania związane z realizacją zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę:
BPR Consulting PAULINA RYDZ, ul. Radwańska 27/2u, 90-540 Łódź, z ceną brutto 180 125,00 PLN.
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 114 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, gdyż ww. kwotę ma zabezpieczoną we wniosku o dofinansowanie i dlatego też zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180125,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180125,00 PLN

2025-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi