SZPiFP-68-24 Wykonanie dwóch przeglądów serwisowo - gwarancyjnych urządzeń klimatyzacyjnych, central wentylacyjnych oraz instalacji chłodniczych dla potrzeb wentylacji mechanicznej...

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00472768
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00472768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-27 12:05
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2d7a843-4ead-4b98-918a-0badb0306a83
Identyfikator
5540312993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472768 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SZPiFP-68-24 Wykonanie dwóch przeglądów serwisowo - gwarancyjnych urządzeń klimatyzacyjnych, central
wentylacyjnych oraz instalacji chłodniczych dla potrzeb wentylacji mechanicznej...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-090

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2d7a843-4ead-4b98-918a-0badb0306a83

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SZPiFP-68-24 Wykonanie dwóch przeglądów serwisowo - gwarancyjnych urządzeń klimatyzacyjnych, central
wentylacyjnych oraz instalacji chłodniczych dla potrzeb wentylacji mechanicznej...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2d7a843-4ead-4b98-918a-0badb0306a83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247560/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.58 Przeglądy serwisowo - gwarancyjne klimatyzacji, central wentylacyjnych inst. chłodniczych, agregatów skraplających w obiektach KWP w Bydgoszczy i jednostkach jej podległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408706

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZPiFP-68-24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92220,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dwóch przeglądów serwisowo - gwarancyjnych urządzeń klimatyzacyjnych, central wentylacyjnych oraz instalacji chłodniczych dla potrzeb wentylacji mechanicznej wraz z agregatami skraplającymi w obiektach Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i jednostkach jej podległych. Zestawienie urządzeń podlegających
przeglądom, konserwacji szczegółowo określone zostało w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia ;
b) Projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi