Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Krzyszkowice (przysiółek Pustać) o dł. 681 mb

Gmina Myślenice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00393345
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00393345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-27 11:32
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61653d70-d6d5-455c-ad77-4c560b09e9d4
Identyfikator
6811004414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ RACZEKKrzyszkowice, PL · lot 0
467 512,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00393345 z dnia 2025-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Krzyszkowice (przysiółek Pustać) o dł. 681 mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61653d70-d6d5-455c-ad77-4c560b09e9d4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Krzyszkowice (przysiółek Pustać) o dł. 681 mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61653d70-d6d5-455c-ad77-4c560b09e9d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281399

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/51/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 595597,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe wraz z obsługa geodezyjna inwestycji;
- roboty rozbiórkowe (nawierzchnia asfaltowa, przepusty do wymiany, podbudowa)
- roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z odwozem urobku do 3 km związane korytowaniem pod utwardzenie wymianę podbudowy drogi oraz jej odwodnienie;
- wymiana uszkodzonych przepustów Dn4000 mm i na przepusty z rur z tworzyw sztucznych PP SN8 o średnicy 400 mm;
- montaż odwodnienia w postaci korytek ściekowych R20 na podbudowie żwirowej i ławie betonowej;
- montaż studni rewizyjnych betonowych Dn1000mm;
- wymiana istniejącej podbudowy na odcinku ok. 60m wraz z wzmocnieniem podłoża geowłóknina separacyjna a wytrzymałości powyżej 10-16kN;
- wymiana dolnej warstwy podbudowy o grub. 25 cm z kruszyw łamanych o frakcji 0-63mm;
- wymiana górnej warstwy podbudowy o grub. 15 cm z kruszyw łamanych o frakcji 31-63mm;
- profilowanie istniejącej podbudowy na odcinku remontowanej drogi wraz z wyrównaniem klińcem łamanym o grub. średniej 15cm;
- wykonanie nawierzchni drogi z masy mineralno-bitumicznej o grub. łącznej 9 cm po zagęszczeniu (warstwa wiążąca 5 cm, warstwa ścieralna 4 cm);
- wykonanie poboczy tłuczniowo-asfaltowych ze skropieniem emulsja asfaltowa wraz z zasypaniem grysem kamiennym;
- montaż barier drogowych U-14a typ: N2W4A rozstaw słupka co 4 m.b..; (waga 12,42kg/m.b.).
Szczegółowy opis w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia
Wymagany okres gwarancji to minimum 60 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467512,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 681711,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 467512,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERDRÓG - Ireneusz Raczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368351556

7.3.3) Ulica: Krzyszkowice 191

7.3.4) Miejscowość: Krzyszkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-445

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 467512,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane